dodano: 2019-03-21 13:50:02
PC

Door Kickers Action Squad ukaże się na konsolach PS4, XB1, NSH!

Autor: AnoX
Door Kickers Action Squad ukaże się na konsolach PS4, XB1, NSH!
16°
0

Door Kickers Action Squad doczekało się publikacji w zeszłym tygodniu ogłoszenia planów wydania gry na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.
 
W zeszłym roku mogliście przeczytać naszą recenzję interesującego tytułu - Door Kickers Action Squad, który okazał się bardzo, bardzo udaną kontynuacją dokonań pierwszego Door Kickers. Sukces gry, także w kwestii finansowej zapewnił deweloperom spokojną pracę nad kolejnymi wydaniami, tym razem na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.
 
Ponadto deweloperzy ogłosili, że nowe wersje będą wzbogacone o nową zawartość, która będzie za darmo oferowana także posiadaczom wersji na komputery osobiste. W takim wariancie cała społeczność może ciepło spojrzeć na działania, przy okazji wypatrując na nowe atrakcje.
 
- Od pierwszego dnia zaprojektowaliśmy drużynę akcji wokół starej szkoły, dzieliliśmy się doświadczeniami z ekranów, które mieliśmy w naszej młodości i chcieliśmy odtworzyć, aby osiągnąć maksymalny efekt dla naszych graczy. Wszystko układa się tak, że będziesz miał dużo zabawy w pojedynczym graczu, ale zawsze możesz zabrać przyjaciela i kontynuować grę razem, próbując taktyki i pomysłów lub po prostu improwizując w locie. I nie jest niespodzianką, że w Gamescom, PAX i gdziekolwiek pokazaliśmy naszą grę - ludzie przychodzili i namawiali nas, abyśmy wydali je na swoich konsolach. To naturalne dopasowanie i gra najlepiej na kontrolerze.Stwierdził Dan Dimitrescu, twórca gier w KillHouse Games i "weteran starożytnych bitew kooperacyjnych około 1990 roku".
  
Door Kickers Action Squad ukaże się latem 2019 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.
  
Recenzja Door Kickers Action Squad
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama