dodano: 2021-05-15 18:00:02
PCNSHPSXBOX

DreamWorks Spirit Lucky's Big Adenture, przygodowa gra familijna akcji inspirowana animacją

DreamWorks Spirit Lucky's Big Adenture, przygodowa gra familijna akcji inspirowana animacją
31°
0

DreamWorks Spirit Lucky's Big Adenture, przygodowa gra familijna akcji inspirowana animacją, stworzona przez studio AHEARTFULOFGAMES. Premiera w czerwcu.

AHEARTFULOFGAMES oraz Outright Games Ltd. w czerwcu odda w ręce graczy kolejną grę familijną, z gatunku przygodowego akcji, bazującą na animowanym filmie przygodowo-familijnym o tytule Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności

Gra nosi tytuł DreamWorks Spirit Lucky's Big Adventure przenosząca nas ponownie do Mirado, by wcielić się w dziewczynkę o imieniu  Lucky, która dosiada swego wiernefi mustanga, zwanego Duchem. Dziewczyna jednak nie jest sama. Towarzyszą jej przyjaciele, Abigail i Pru.

Na dzieciaki czeka poszukiwanie skarbów, pielęgnacja przyjaciela mustanga Ducha, ale i obronę zwierzęcia przed łowcą koni, nikczemnym Hendricksem. Bowiem tylko pielęgnowanie i wielka przyjaźń z koniec, jego odkrywanie staną się kluczem do rozwikłania tajemnicy i przechytrzenia wspomnianego Hendricksa.

Przeczytaj: Hotel Transylwania: Potworzaste przygody, gra platformowa z ulubionymi postaciami z serii filmów animowanych

Razem z bohaterami tej wykonanej w kreskówym stylu przygodówki, będziemy zwiedzać różne regiony Miradero, zbierać przedmioty, poszukiwać ukrytych ścieżek. Przyjdzie także wykonywać ekspresowych prac, na przykład szybkiego ratowania zwierząt.

A w chwili relaksu będziemy się przebierać, dopasowywać strój do sytuacji, albo zwyczajnie pielęgnować lub zwyczajnie tulić Ducha. 

Premiera gry przewidziana na czerwiec 2021 roku, w wersji na komputery osobiste PC - Steam, a także na PlayStation 4,Pro, Xbox One oraz Nintendo Switch. 

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama