dodano: 2021-05-03 23:50:01

Dustwind - The Last Resort doczeka się konsolowych wersji! Gra zmierza na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S

Autor: AnoX
Dustwind - The Last Resort doczeka się konsolowych wersji! Gra zmierza na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S
16°
0

Dustwind – The Last Resort doczeka się konsolowych wersji na Playstation 4, Playstation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i Series S.

Dustwind Studios i wydawca Z-Software GmbH wspólnie ogłosiły, że ich taktyczna gra Dustwind - The Last Resort zagości również na konsolach Sony oraz Microsoftu!

Zapoznaj się także z: Inner Ashes, przygodowa gra narracyjna, przeznaczona na PlayStation 4 zaprezentowana na nowym zwiastunie

Tytuł pierwotnie ukazał się 15 sierpnia 2018 roku na komputerach osobistych, gdzie do tej pory utrzymuje wysoki poziom opinii (76%).

Grający za sprawą Dustwind - The Last Resort mogą się przenieść do świata, gdzie doszło do końca cywilizacji, a na jej zgliszczach będziemy walczyć o przetrwanie naszej bezimiennej bohaterki i jej zespołu, w trakcie wielkiej walki o zemstę i pomszczenie krzywd.

W trakcie 16 misji będziemy mogli sprawdzić swoje taktyczne umiejętności, mierząc się z kolejnymi wyzwaniami oraz zagrożeniami w tym nieprzyjaznym, dzikim świecie przedstawionym.

Dustwind – The Last Resort zadebiutuje latem 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X oraz Xbox Series S.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama