20°
0
dodano: 2020-10-08 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

W dniu dzisiejszym poznamy datę premiery Outriders! Kiedy możemy się spodziewać ogłoszenia debiutu? Jakie gra się może ukazać na rynku?

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Dziś mamy doczekać się oficjalnego ogłoszenia dokładnej daty premiery gry Outriders opracowywanej przez zmierzające na giełdę People Can Fly!
 
Nadszedł, a w zasadzie za moment nadejdzie czas, w którym w końcu poznamy dokładną datę premiery strzelanki Outriders, za sprawą której People Can Fly wraca po pewnym niebycie na salony.
 
Przeczytaj takżeDzięki Drone Swarm pokierujemy rojem 32 tysięcy dronów wprost z przyszłości! Co jeszcze zaoferuje nam ten tytuł?
 
Wraz ze Squre Enix, firma podzieli się informacjami o debiucie produkcji, która jak już wiemy na Google Stadia pojawi się najwcześniej w przyszłym roku.
 
 
 
Jakiś czas temu na Steama pojawiła się notka o tym, że wersja PC-towa ma zagościć dopiero na początku lutego 2021 roku, zatem do czynienia mielibyśmy z opóźnieniem.
 
Na ten moment są to oczywiście domniemania, które ostatecznie o godzinie 18:00 zostaną rozwiane wraz z oficjalnym ogłoszeniem, które z jakiś powodów były utrzymywane w tajemnicy.
 
Termin wydaje się być bardzo atrakcyjnym dla podjęcia tego typu działań, zatem być może będzie to doskonała okazja do zademonstrowania jakiegoś efektownego zwiastuna z dobrym terminem debiutu.
 
Outriders ma ukazać się w końcówce 2020 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych. Wersja na Google Stadia ma się pojawić w 2021 roku.
 
 
 

Tagi: outriders,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama