dodano: 2018-06-12 21:20:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

E3 2018 - Cyberpunk 2077 z kolejnymi informacjami oraz materiałem

Autor: AnoX
E3 2018 - Cyberpunk 2077 z kolejnymi informacjami oraz materiałem
18°
6

Cyberpunk 2077 niedawno doczekał się nowego materiału podczas konferencji Xbox na targach E3 2018, tymczasem już poznaliśmy nowe informacje dotyczące gry.
 
Od razu zacznijmy od mięsa - deweloperzy przygotowali nam pierwszoosobową perspektywę, możliwość stworzenia dowolnej postaci, płynny system rozwoju bez klasycznych podziałów na klasy, a nasz początek zostanie nakreślony poprzez przeszłość przez nas wybraną. 
 
Nasz styl gry oraz odblokowywane spojrzenia i umiejętności będziemy mogli łączyć i wykorzystać do rozwijania świata oraz naszego wpływu na jego prezencję i działanie. Historia ma obejmować zwykłe problemy w ramach świata, którego nie będziemy ratować i nie staniemy w środku jako superbohater.
 
Deweloperzy cały czas pracują nad produkcją i starają się przenieść zarówno charakter planszowego odnośnika jak i do zmienia stylu z trzecioosobowego na rzecz pierwszoosobowego. 
 
Odczucia związane z nowym stylem i czasem akcji są znacznie odmienne od tego co widzieliśmy w Wiedźminie 3, w związku z czym cały czas dochodzi do wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań. Świat będzie reagował na nasze działania i nie napotkamy w rozgrywce kwestii na rosnący automatycznie poziom trudności, choć do czasu premiery może się jeszcze wiele zmienić, a ta z resztą ma odbyć się dopiero za około 2 lata....
 

Komentarze (6):
avatar Mariusz
dodano: 2018-06-13 17:55:56

O tym, że to zmieszany ze sobą fps i rpg to akurat już od dawna wiadomo, zwłaszcza, że przecierz tego nie ukrywali. Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś bardziej mrocznego i futurystycznego, na razie to nie daleko temu do takiego gta 5 tyle, że będzie nieco futuryzmu i mechanik rpg, na pewno nie jest źle i jest to obiecujące, podoba mi się pomysł, że nie będziemy ratować świata po raz enty, spoko, że sami wybierzemy czy w danych sytuacjach będziemy względnie dobrzy, neutralni czy źli, a może nawet w niektórych questach zagramy całkowicie na siemie, na swój interes kompletnie wypinając się na innych przez co puźniej przyjdzie nam za to zapłacić. Spoko, że sami wykreujemy postać od a do z z przygotowanych nam scenariuszy i parametrów. Tytuł już teraz ma potęcjał na kilkukrotne ogranie go. Na pewno nie jest źle, po prostu wszyscy wyobrarzali sobie coś bardziej mrocznego coś bardziej w klimacie materiału z zapowiedzi która była już dobrych kilka lat temu. Dobry ruch cd project, takie gta tylko że futurystyczne to świetny pomysł, na bank ludzie zachodu rzucą się na cyberpunk 2077.czekam na materiały z mrokiem nocy i jarzącymi się neonami w deszczu i oparach z kanalizacji.

avatar PanDamian
dodano: 2018-06-13 11:18:00

Nie nakręcajmy się aż tak na ten polski tytuł, żeby nie okazał się niemiłym zaskoczeniem ;).

avatar TOM3K
dodano: 2018-06-13 10:21:56

lubie bigos będzie to coś niespotykanie rozbudowanego i moim zdaniem świetnego. Czuje to :) I to będzie połączenie RPG i FPS jednak. Świadczy o tym ile rzeczy już ujawnili. Masakra ;) Big hype ;))) Czytaj to: https://planetagracza.pl/cyberpunk-2077-szczegoly-e3-2018-ciekawostki/ :P

avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-13 10:00:41

TOM3K ta, nie FPS, ale jest strzelanie... i to z pierwszej osoby ;) Już lepiej by próbowali to przepchać jako coś, czym faktycznie jest, czyli mix FPS z RPG, bo takich z prawdziwego zdarzenia jest mało, niż mydlić oczy i próbować robić coś innego niż jest.

avatar TOM3K
dodano: 2018-06-13 05:34:04

To ma być FPP a nie FPS na co twórcy kładą nacisk. Poza tym trailer jest bardzo dobry tylko pokazuje wszystko za dnia przy słonecznej pogodzie więc nie przesadzałbym aż tak.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-13 00:32:56

Nie mogę ze śmiechu, jak nagle entuzjazm opadł, jak pokazali ten średni trailer, a potem się jeszcze okazało, że to ma być FPS :D

Reklama
Reklama