dodano: 2019-06-12 20:00:02

E3 2019 - Co Raw Fury zaprezentowało i zapowiedziało na targach?

Autor: AnoX
E3 2019 - Co Raw Fury zaprezentowało i zapowiedziało na targach?
0

Wydawca Raw Fury zdecydował się ogłosić i przedstawić trzy nowe projekty - Per Aspera, Mosaic oraz Atomicrops. Co oferuje każdy z nich i dla kogo są?
 
Raw Fury postanowiło wykorzystać ostatnie i trwające z resztą teraz targi do zaprezentowania swoich najnowszych projektów. Każdy z projektów jest inny i może się spodobać innej grupie graczy.
 
O ile Mosaic było już nam znane i pojawiało się na naszych łamach chociażby w tym wpisie, o tyle o Per Aspera oraz Atomicrops usłyszeliśmy po raz pierwszy. 
 
Per Aspera to zupełnie nowa, przedstawiona na PC Gaming Show 2019, wielka strategia umożliwiająca graczom wybranie się w kosmos w celu objęcia i zagospodarowania zupełnie nowego ciała niebieskiego.
 
Mosaic stanowi śliczną, choć prostą graficznie przygodówką stawiającą na poruszenie tematyki osamotnienia w wielkim społeczeństwie. Spory potencjał pomimo oszczędności w wyrazie. 
 
Ocena konferencji PC Gaming Show 2019 - To wciąż PC Boring Show...
 
Na koniec pozostało nam Atomicrops, czyli fantastyczna gra skupiona wokół walki z dziwnymi roślinami oraz rozwijaniem swojej rodziny, która będzie kontynuować nasze dziedzictwo i obowiązki.
 
Mosaic zaliczy premierę w 2019 roku na komputery osobiste, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.
 
Per zaliczy debiut na komputerach osobistych w 2020 roku.
 
Atomicrops ukaże się w 2019 roku tylko w Epic Games Store.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama