dodano: 2019-06-12 12:00:02
PC

E3 2019 - Strongold: Warlords powraca do korzeni serii

Autor: nocarz
E3 2019 - Strongold: Warlords powraca do korzeni serii
10°
0

Podczas tegorocznych targów E3 2019 mamy okazję poznać najnowsze produkcje i plany wydawnicze wielkich branży jak Ubisoft, Bethesda czy Microsoft ale także tych mniejszych jak FireFly Studios.
 
Ekipa studia zapowiedziała powrót do kultowej serii Twierdza i jej najnowszy tytuł Stronghold: Warlords ma ukazać się już w przyszłym roku. Produkcja po raz pierwszy zabierze graczy w podróż do trzeciego wieku przed naszą erą na teren Chin, a zakończy się kiedy powstanie Imperium Mongolskie około trzynastego wieku. To jeden z ciekawszych okresów historycznych, a fani serii zostaną wciągnięci w znane historyczne bitwy i obleganie twierdz, którymi dowodzić będą wielcy chanowie, cesarscy generałowie i szoguni.
 
- Dodajemy odrobinę wielkiej strategi do serii Stronghold – mówi Simon Bradbury, projektant z FireFly Studios – To prosta acz potężna zmiana i z pewnością największa, jaką wprowadziliśmy w serii od powstania Stronghold Crusader. Warlords sięga do korzeni i tym samym dodane zostają całkiem nowe mechanizmy.
 
Nowością w najnowszej odsłonie jest na przykład możliwość rekrutacji dowódców przez SI, a każdy z nich posiada unikatowe umiejętności i bonusy. To pozwoli na przewagę na polu bitwy, większą obronę granic państwa, a ponadto zyskamy możliwość tworzenia nowej broni czy ataki okrążające.
 
Stronghold: Warlords zostanie wydany na komputerach osobistych PC w 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama