dodano: 2019-05-14 15:05:02

EA Play 2019 - EA zmienia plany i przywróci klasyczną konferencję!

Autor: AnoX
11°
0
EA Play 2019 - EA zmienia plany i przywróci klasyczną konferencję!
EA Play 2019 miało być naprawdę wyjątkowe także ze względu na swoją formę, tymczasem EA z zaskoczenia zdecydowało się zmienić sytuację. Będzie konferencja!
 
W dniu dzisiejszym natrafiła się nam informacja dotycząca EA Play 2019, które jak się okazuje będzie posiadać jednak klasyczną konferencję, a nie "szereg transmisji" prezentujących gier. Dzięki temu wiemy już kiedy się odbędzie, choć oczywiście nie mogło być idealnie. Czemu?
 
 
Otóż data 8 czerwca 2019 roku została potwierdzona, ale nie podano godziny a co za tym idzie będziemy musieli niestety prześledzić w najbliższym czasie kiedy dokładnie będzie warto poświęcić swoje wolne chwile.
 
W związku z tym start imprezy właściwie odbędzie się dzień później, to jest 8 czerwca, a my w dalszym ciągu musimy śledzić o której godzinie się ona odbędzie. Takie przeciąganie liny jest niestety mocno irytujące.... W każdym bądź razie wiemy na pewno, że ujrzymy Star Wars Jedi Fallen Order oraz nowe odsłony cyklów Need for Speed oraz Plants vs. Zombies, co potwierdzono na konferencji giełdowej.
 
EA Play 2019 odbędzie się w terminie 8-9 czerwca 2019 roku. Klasyczna konferencja ma się odbyć w sobotę 8 czerwca 2019 roku. Nie znana jest jeszcze godzina tego punktu. 

źródło: Oficjalna strona EA

Komentarze (0):
Reklama
Reklama