dodano: 2020-07-31 06:15:02
PS4PS4 PROXBOX

EA Sports UFC 4 doczekało się niezłego materiału podsumowującego nowości i zmiany w trybie kariery! Co wprowadzono? Co nas czeka tym razem?

Autor: AnoX
Gra: UFC 4
19°
0
EA Sports UFC 4 doczekało się niezłego materiału podsumowującego nowości i zmiany w trybie kariery! Co wprowadzono? Co nas czeka tym razem?
EA Sports UFC 4 zadebiutuje już w połowie sierpnia, tymczasem twórcy udostępnili interesujący materiał poświęcony trybowi kariery z jego zmianami.
 
Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam o materiale poświęconym usprawnieniom rozgrywki w UFC 4, tymczasem nowe wideo skupia się na pojedynczym trybie, trybie kariery.
 
Zgodnie z założeniami możemy liczyć na realistyczne podejście do MMA z naciskiem nie tylko na rywalizację sportową, ale także na otoczkę oraz na czynniki zewnętrzne.
 
Wobec tego nie zabrakło aspektów fabularnych, podejmowania decyzji, dialogów oraz postaci wspierających naszego wojownika. Jest to o tyle ważne, że powinno funkcjonować wokół naszego stylu.
 
 
Nasz zawodnik będzie ewoluował poprzez walkę oraz trening, dzięki czemu doczeka się specjalnych bonusów oraz parametrów, poprzez które będziemy lepiej się realizować w walce.
 
Nie zabraknie także kwestii budowania swojego wizerunku oraz relacji z wieloma osobami oraz społecznością, wobec czego otwierać oraz zamykać się będą różnorakie ścieżki. Chociażby to kto stanie się naszym sparingpartnerem zapewni nam możliwość pozyskania specjalnych umiejętności.
 
Zacząć będziemy mogli z różnych ścieżek, przy czym finał oraz nasze losy kształtowe będą poprzez nasze działania oraz umiejętności.  Nawet w ramach porażek będziemy mogli "wypaść" z UFC, przy czym droga na szczyt nie będzie wobec tego zamknięta.
 
Warto jednak będzie brać pod uwagę wiele czynników, w tym system kontuzji, wobec których albo będziemy mogli zaryzykować, albo mocniej zadbamy o zdrowie oraz wytrzymałość.
 
UFC 4 ukaże się 14 sierpnia 2020 roku na PlayStation 4 oraz Xbox One. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama