dodano: 2020-05-23 23:15:01

Esport News - XPG wchodzi w polski esport za sprawą XPG Invicta, ORLEN Team i Grupy Sportowej ORLEN jutro w wirtualnym wyścigu

Autor: AnoX
Esport News - XPG wchodzi w polski esport za sprawą XPG Invicta, ORLEN Team i Grupy Sportowej ORLEN jutro w wirtualnym wyścigu
17°
0

Gamingowa marka ADATA - XPG wchodzi w polski esport wraz z Invicta Gaming, jutro ORLEN Team i Grupy Sportowej ORLEN staną do rywalizacji. Więcej w Esport News!
 
XPG, gamingowy oddział ADATA zajmujący się produkcją słuchawek czy klawiatur, zdecydował się wejść także na polski rynek esportowy, wchodząc w roli sponsora w skład Invicta Gaming.
 
W ten sposób już od 28 maja 2020 roku w akcji po raz pierwszy zobaczymy ekipę XPG Invica w ramach rozgrywek Rainbow Six Polish Masters, rozgrywających się w Tom Clancy's Rainbow Six Siege.
 
image_processing20200519-21302-i5ypgv
 
Współpraca ma zapewnić okazję do podzielenia się doświadczeniem, przy okazji udostępniając testy sprzętu, aktywność wspólną w społecznościowych mediach czy też szeregu atrakcji dla fanów zespołu.
 
Invica już wcześniej uznawana była za jednego z faworytów, a przy takim wzmocnieniu droga do walki o Mistrzostwo Polski powinna być łatwiejsza, o czym ostatecznie przekonamy się 6 września 2020 roku.
 
Cały czas trwa także rywalizacja w ramach Rocker League, której wielkie finały odbędą się w terminie 29 i 31 maja 2020 roku.
 
- Współpracując z organizacjami esportowymi możemy poznać rzeczywiste potrzeby profesjonalnych zawodników. Między innymi dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć sprzęt komputerowy, który potrafi sprostać wymaganiom graczy. Mamy nadzieję, że wspólnie z Invicta Gaming nie tylko dotrzemy do kolejnych fanów esportu w Polsce, dla których już przygotowujemy szereg różnych atrakcji, ale także uda nam się realnie pomóc w rozwoju tej organizacji - mówi Michał Orłowski, szef polskiego przedstawicielstwa Adata Technology - właściciela marki XPG.
 
 
Tajemnicza gra od studia Frogwares. Czyżby kolejna przygodówka z serii Sherlock Holmes? 
 
 
Robert Kubica, Kuba Przygoński, Miko Marczyk to trio sportowców, którzy już jutro (tj. 24 maja 2020 roku) staną do rywalizacji w Assetto Corsa, w ramach dwóch rund Leaguna Seca i 25. samochodami BMW Z4 GT3.
 
Do rywalizacji dołączyła także ekipa PACT w składzie Mateusz „Tycha” Tyszkiewicz, Łukasz „pimpeek” Sokół i Maciek Hałoń oraz Devils One Triton Racing Team w postaci Dominika Blajera.
 
– Z przyjemnością wezmę udział w kolejnej rywalizacji esportowej, tym bardziej, że będzie to bliska mi dyscyplina. Szczególnie cieszy mnie fakt, że będę mógł się zmierzyć z moimi kibicami i kolegami z ORLEN Team i Grupy Sportowej ORLEN. Taka okazja do wspólnej sportowej rywalizacji nie trafia się często – mówi Robert Kubica.
 
–  Rozgrywki online stały się ostatnio bardzo popularne, jest to na pewno fajne rozwiązanie, które ćwiczy koncentrację. Do tej pory nie miałem okazji ścigać się w Asseto Corsa, więc będzie to dla mnie nowy rodzaj rywalizacji, inny niż ten, do którego jestem przyzwyczajony, czyli rajdów szutrowych. Na pewno będzie to wyzwanie, ale też fajna zabawa. Czuję że jak wszyscy  wystartujemy, to na pierwszym zakręcie będzie dużo zamieszania, bo nie wszyscy wiedzą jak jechać. Cieszę się, że będę też miał okazję spotkać się z innymi członkami ORLEN Team, z którymi nie ścigam się na co dzień – powiedział przed wyścigiem Kuba Przygoński

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama