dodano: 2022-06-22 23:59:02
ANDIOSPCNSHPS

Epic Games z ankietą w Fortnite sugerująca nowe, ciekawe skórki mogące trafić do gry!

Gra: Fortnite
15°
0
Epic Games z ankietą w Fortnite sugerująca nowe, ciekawe skórki mogące trafić do gry!

W ostatnim czasie Epic Games wysłał ankietę, z której możemy dowiedzieć się nowych sugerujących skórkach, które wkrótce trafią do Fortnite?

W ostatnim wpisie pisałem o wycieku, mówiącym o możliwej współpracy Fortnite z Naruto, która właśnie ukazała się oficjalnie w grze, rozszerzając dotychczasowe grono ubrań i zestawów, które możemy nabyć lub odblokować w rozgrywce.

Przeczytaj również: Old Spice popsikał spoconych członków społeczności w Fortnite

Ostatnio pojawiła się ankieta, w której gracze mogli znaleźć wiele sugerujących, nowych, ciekawych skórek, które mogą trafić do Fortnite. W sklepie mogą ukazać się takie skórki jak Spongbob, Luffy z One Piece, czy główny bohater części GTA San Andreas Carl Johnson.

Na ten moment cała społeczność i fani słynnej serii Five Night at Freddie's czekają na kooperacje razem z Fortnite, która być może się ukażę. Niestety nie możemy potwierdzić żadnej współpracy, dopóki Epic Games nie poinformuje oficjalnie graczy.

Battle Royale Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5Xbox Series X i Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://fortniteintel.com/fortnite-survey-teases-dragon-ball-z-fnaf-spongebob-one-piece-and-other-crossovers/41211/

Komentarze (0):
Reklama