dodano: 2018-08-09 10:00:03
PCPS4PS4 PROXBOX

Etherborn i The Sikning City zmierzają na gamescom 2018

Autor: agusia16
Etherborn i The Sikning City zmierzają na gamescom 2018
1

Kolejne growe tytuły pojawią się na tegorocznym gamescom. Do ich grona dołącza także platformowa gra wypełniona łamigłówkami, Etherborn i przygodowa gra rozgrywająca się w otwartym świecie, The Sinking City.
 
Dwie zupełnie różne gatunkowo, a także pod względem mechaniki i wykonania gry zostaną zaprezentowane na gamescom 2018 i będą miały swoje miejsce na Indie Arena
 
O obydwu growych pozycjach mieliśmy okazję wspominać już na stronie, choćby w tym miejscu czy też tutaj. Pierwsza z nich, zatytułowana Etherborn, to platforówka z elementami przygodowymi, w której przejmujemy kontrolę nad postacią, która przeczy zasadom grawitacji. Istota ta posiada wyjątkową umiejętność przekształcania grawitacji, mając możliwość wędrowania po powierzchniach, w taki sposób, który śmiertelnikowi nie jest dany. 
 
Etherborn - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
Etherborn swoją premierę będzie mieć jeszcze w tym roku.
 
 
Kolejny tytuł, to przygodowa gra akcji, rozgrywająca się w otwartym świecie nawiedzonym przez niespotykaną powódź mającą nadprzyrodzone pochodzenie. The Sinking City, to gra inspirowana twórczością H.P. Lovecrafta, a wcielamy się w niej, o czym wspominaliśmy między innymi tutaj i tutaj, w prywatnego detektywa, który znajduje się w pułapce w mieście Oakmont Massachusetts i musi odkryć źródło wszystkiego, co opanowało miasto i umysły jego mieszkańców.
 
The Sinking City zadebiutuje w sprzedaży 21 marca 2019 roku. 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-09 12:34:24

Każda nowa gra powinna mieć wersje demo moim zdaniem. To by było coś.

Reklama
Reklama