dodano: 2019-10-08 10:42:28
PCPS4PS4 PROXBOX

Everspace 2 na ponad dwu godzinnym gameplayu z wersji prealfa

Autor: nocarz
Everspace 2 na ponad dwu godzinnym gameplayu z wersji prealfa
0

Everspace 2 na ponad dwu godzinnym gameplayu z wersji prealfa, który pokazuje pełną swobodę w eksploracji świata czy modyfikacji statków.
 
Everspace 2 to kolejna odsłona kosmicznej strzelaniny, która stała się hitem. Autorzy udostępnili jednemu ze streamerów o nicku CohnCarnage w pełni działające demo, a ten zamieścili w sieci ponad dwu godzinny zapis rozgrywki z komentarzem, na którym możemy zaobserwować całą mechanikę rozgrywki. Nagranie prezentuje więc cały wachlarz możliwości rozgrywki od wyboru statku, poprzez jego modyfikację i personalizację (nie zapominając o własnym logo na burcie statku), po swobodny lot w przestrzeni kosmicznej i walkę.
  
Trzeba tutaj zaznaczyć, że prezentowany materiał został przygotowany o wersję prealfa, która wygląda po prostu fantastycznie. Jednak to nie koniec ponieważ do skończenia produkcji pozostało sporo czasu i z pewnością w pełnej grywalnej wersji zobaczymy znacznie więcej fajerwerków.
 
To może też się ziścić za sprawą zbiórki na platformie Kickstarter, która ruszyła kilka dni temu. Na chwilę obecną projekt zebrał już ponad 173 tysiące euro, a projekt wsparło 2 638 fanów kosmicznych przygód. Twórcy obiecują, że w grudniu tego roku Everspace 2 będzie posiadało grywalne demo (udostępnione tylko dla wspierających), a w przyszłym roku produkcja trafi do Wczesnego Dostępu.
 
Everspace 2 ukaże się w 2021 roku na komputerach osobistych PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy zapowiedzieli także, że nie zamierzają udostępnić gry jako ekskluzywnej w Epic Store, a wesja PC będzie dostępna poprzez platformę Steam.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama