dodano: 2020-05-27 21:35:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Far Cry 5 doczeka się niebawem darmowego weekendu na komputerach osobistych!

Autor: AnoX
Far Cry 5 doczeka się niebawem darmowego weekendu na komputerach osobistych!
11°
1

Ubisoft ogłosił, że już za dwa dni udostępni za darmowo Far Cry 5 w ramach darmowego weekendu, dzięki któremu będzie można skosztować gry na PC-tach.
 
Francuski gigant za pośrednictwem swojej platformy Uplay udostępni od 29 maja od 15:00 CEST do 31 maja 22:00 CEST piątą numerowaną odsłonę cyklu Far Cry, którą przez weekend będziemy mogli testować za darmo.
 
Czy Ubisoft tym razem lepiej rozpocznie nową generację konsol?
 
Udana produkcja, która zabrała nas do alternatywnej wizji Ameryki, gdzie tytuł doskonale sobie poradził serwując wiele znakomitych doznań. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji poznać tego tytułu to możecie to uczyć poprzez naszą recenzję Far Cry 5.
 
Gigant udostępni nam podstawową zawartość, jednakże do 2 czerwca 2020 roku seria będzie przeceniona, zatem będziemy mogli w razie co zaoszczędzić na zakupie.
 
Grę możemy już teraz przedwstępnie pobrać w razie rejestracji, a osiągnięty postęp zostanie zapisany i będzie możliwy do przeniesienia w ramach pełnej wersji.
 
Superbezpieczny początek dziewiątej generacji? Ubisoft drastycznie zmienia swoją strategię i działania marketingowe!
 
To bez dwóch zdań jedna z najlepszych odsłon, choć ze względu na klimat oraz powtarzalną formułę istnieje także dostrzegalna szansa, że zwyczajnie Wam ten tytuł nie przypadnie do gustu. Niemniej za darmo warto podjąć się tego ryzyka ;)
 
Far Cry 5 ukazało się 27 marca 2018 roku na PC, PS4, XONE w polskiej kinowej wersji językowej. 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-05-29 10:34:30

I bardzo dobrze bo gra i cala seria jako jedna z niewielu jest warta na prawde bardzo duzo i jest swietna. Kto nie ma i nie gral powinien. Klimat ciagle ten sam. BRawo.

Reklama
Reklama