11°
0
dodano: 2020-06-14 00:35:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

FGS 2020 - Serial Cleaners kolejną grą krakowskiego studia Draw Distance!

Autor: AnoX
Serial Cleaners to kontynuacja bardzo dobrego Serial Cleanera, który dopiero co trafił do miliona graczy, a już doczekał się zapowiedzi na FGS 2020.
 
Rodzie studio cały czas intensywnie pracuje nad swoimi kolejnymi projektami, a jeden z nich przed momentami poznaliśmy. Mowa o Serial Cleaners, które stanowi bezpośrednią kontynuację Serial Cleanera.
 
Akcja tym razem zabierze nas w nieco mniej kolorowe... lata 90. ubiegłego wieku, gdzie z nieco innej oprawie wizualnej będziemy stara się wprowadzić prawdziwy porządek.
 
FGS 2020 - Paradise Lost pojawiło się z przyjemnym i tajemniczym materiałem z rozgrywki!
 
W końcu... nikt inny nie zajmuje się zawodowo sprzątaniem miejsc zbrodni! Wielki powrót Boba zapowiada się jeszcze ciekawiej ze względu na przejście na perspektywę 2,5D.
 
Produkcja ma się ukazać w przyszłym roku na komputerach osobistych, a zapewne spoglądając na poprzedniczkę także na innych platformach. Studio po premierach Ritual: Crown of HornsVampire: The Masquerade - Coteries of New York oraz zapowiedzi dodatku Vampire: The Masquerade - Shadows of New York, ponownie zabierze się i nas do... brudnej roboty!
 
Serial Cleaners ukaże się w 2021 roku na komputerach osobistych.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama