dodano: 2020-09-22 06:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

FIFA 21 nie doczeka się wersji demo, jednakże grę będziemy mogli sprawdzić przedpremierowo za sprawą... abonamentu EA Play

Autor: AnoX
Gra: FIFA 21
FIFA 21 nie doczeka się wersji demo, jednakże grę będziemy mogli sprawdzić przedpremierowo za sprawą... abonamentu EA Play
24°
0

Electronic Arts ogłosiło, że kolejna odsłona piłkarskiej serii FIFA 21 nie doczeka się udostępnienia wersji demo, ale grę sprawdzimy wcześniej poprzez EA Play.
 
Wydawca i producent jednocześnie ogłosił, że najnowsza odsłona najbardziej znanego cyklu zręcznościowych symulatorów piłki nożnej, pozbawiona zostanie wcześniejszej wersji demonstracyjnej.
 
Zapoznaj się także z: Dissident: Frostland Escape zabierze graczy w długo oraz trudną drogę do wolności... Co czeka na śmiałków uciekających z gułagu?
 
Wersja demo udostępniała graczom możliwość zapoznania się z zabawą, jednocześnie delektując się detalami oraz możliwością odbywać wielu pojedynków.
 
Nie oznacza to jednak, że nie będzie można w żadnej mierze przed debiutem rozgrywki sprawdzić, otóż firma zaprasza do skorzystania z oferty abonamentu, gwarantującej 10 godzin dostęp do wydania przedpremierowego.
 
Z punktu widzenia wydawcy tego typu krok wydaje się być bardzo rozsądnym gdyż obejmuje on promocję dwóch produktów jednocześnie, jednakże wielu graczy raczej nie skorzysta z opcji, która wcześniej przecież była dostępna zupełnie za darmo....
 
 
EA SPORTS FIFA 21 zadebiutuje 9 października 2020 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wersje na, PlayStation 5Xbox S i Xbox XGra będzie dostępna w abonamencie EA Play.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama