dodano: 2020-06-20 06:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

FIFA 21 będzie mieć spory problem z progresem i jego przeniesieniem pomiędzy generacjami!

Autor: AnoX
Gra: FIFA 21
FIFA 21 będzie mieć spory problem z progresem i jego przeniesieniem pomiędzy generacjami!
29°
0

FIFA 21 została oficjalnie zapowiedziana, ale gracze sami muszą poszukiwać informacji o grze. Tym razem czegoś się dowiedzieli o postępie i przenoszeniu go.
 
Podczas EA Play Live 2020 mogliśmy się zapoznać z FIFA 21 za sprawą słabego materiału, a co gorsza wiele informacji o grze wycieka z wielu stron, w tym chociażby ze Steama.
 
Jak się okazuje fani, którzy będą się chcieli zapoznać z nową odsłoną na nowej generacji mogą natrafić na spore problemy dotyczące postępu oraz jego przeniesienia z PS4 na PS5 i z XB1 na XSX
 
Jak się okazuje przeniesienie całego progresu możliwe będzie w ramach trybów VOLTA oraz FIFA Ultimate Team. System nie będzie obowiązywał w przypadku innych trybów takich jak potyczki sezonowe online, zmagania kooperacyjne (sezonowe), tryb kariery czy też Pro Clubs.
 
Jak widać, wydawca i producenci zadbali o najnowszy oraz najważniejszy element, wobec czego resztę... no cóż zwyczajnie olał. To momentami wręcz absurdalne, w dzisiejszych czasach coś takiego można by zrobić za pośrednictwem sieci, no ale cóż jak widać priorytety są gdzieś inaczej.
 
Oczywiście sezonowe zmagania to nieco inna para, jednakże takie rozwiązanie jest zwyczajnie słabe i nie przystoi. Nie mówiąc już o osobach, które wybiorą PlayStation 5 Digital Edition i będą chciały korzystać z przejścia pomiędzy generacyjnego. Choć... tutaj wina leży po obu stronach.
 
FIFA 21 zadebiutuje 9 października 2020 roku.
 

źródło: https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/fifa-21/news/fifa-21-faq-release-date

Komentarze (0):
Reklama
Reklama