dodano: 2020-07-24 23:59:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Flux może naprawdę wiele wnieść do Rocket Arena! - Opinia dotycząca nadchodzącej w pierwszym sezonie postaci!

Autor: AnoX
Gra: Rocket Arena
Tagi: Rocket Arena,Flux opinia,opinia Flux,Flux wrażenia,wrażenia Flux,postać Flux,Flux postać
Flux może naprawdę wiele wnieść do Rocket Arena! - Opinia dotycząca nadchodzącej w pierwszym sezonie postaci!
0

Rocket Arena doczeka się wkrótce premiery pierwszego sezonu, zatem warto nieco lepiej się zaznajomić z jedną z nowości, w postaci wyjątkowej Flux!
 
Jedną z najważniejszych nowości wchodzących w skład pierwszego sezonu gry Rocket Arena będzie nowa postać znana jako Flux, która wbrew pozorom zapisać się może do grona najciekawszych bohaterów dodawanych do rozgrywki.
 
Niepozorna, ale bardzo zdolna młoda protagonistka doskonale sobie radzi z aspektami technicznymi, dzięki czemu udało się jej... przejąć kontrolę nad wyjątkowymi robotami i rakietami-robotami.
 
Wszystkie maszyny posiadają postać kotów, które za nic nie są przyjazne dla innych graczy, którzy nie raz i nie daw zorientują się, że wynosząca się za nimi tęcza nie świadczy o tym, że nadciąga mocny przytulas.
 
RA_flux_4_
 
Te mini maszynki to niezwykle ciekawe propozycje potrafiące... przelecieć także pionowo po ścianie, dzięki czemu będziemy mogli skutecznie ścigać rywali, próbujących przetrwać najbardziej gorący okres.
 
Ponadto robo-kotki są także w stanie... zdalnie zebrać za naszą bohaterkę power up'y, wobec czego możemy zadbać o lepsza kontrolę mapy, jednocześnie starając się przemieścić w lepsze miejsce taktyczne.
 
Co nowego wprowadza FIFA 21? Co zmieniło EA Sports? Co może zaoferować gra w wersji na PS5 i XSX?
 
Mowa wciąż jest o podstawowym ataku, któremu towarzyszy także specjalna, potężna kocia bomba w postaci eksplodującej, mini czarnej dziury, dzięki czemu będziemy mogli dodatkowo wciągnąć w określone miejsce rywali.
 
RA_flux_7_
 
Najciekawsza jest moim zdaniem umiejętność Niewidzialności, dzięki czemu cała oprawa wizualna drastycznie się zmienia, otoczenie czernieje, a najbliższe elementy widoczne są z wyraźną, różową nakładką. Do tego dochodzi odpowiedni komunikat koło celownika oraz... drastyczna zmiana zmiana warstwy muzycznej, dzięki której od razu będziemy się cieszyć przyjemnymi kilkoma nutkami!
 
Znikanie i pojawianie się to jedna z najlepszych cech, dzięki której zapewne wielu, wielu graczy będzie zachwyconych z możliwości posługiwania się akurat tę umiejętnością.
 
To jedna z niewielu postaci wprowadzanych do gier sieciowych, biorąc pod uwagę także OverwatcheCall of Duty czy też wielu innych propozycji korzystających z różnych postaci dodawanych po premierze. Być może Tom Clancy's Rainbow Six Siege mogło by się pochwalić czymś podobnym, zatem gracze Rocket Arena już teraz powinni wypatrywać od kiedy mogą wskoczyć w buty Flux!
 
Nim rozpocznie się pierwszy sezon, zapraszamy Was także do lektury naszej recenzji Rocket Arena.
 
Rocket Arena dziś, tj.14 lipca 2020 roku debiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Gra zapewne dostępna będzie w abonamentach EA Access i Origin Access.
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama