dodano: 2022-08-05 10:15:01

Foretales z datą premiery, Elite Dangerous z The Azimuth Saga, Men of War II i F1 Manager 2022 ze zwiastunami - Krótkie Info

aktualności news Foretales z datą premiery, Elite Dangerous z The Azimuth
Foretales z datą premiery, Elite Dangerous z The Azimuth Saga, Men of War II i F1 Manager 2022 ze zwiastunami - Krótkie Info
12°
0

Foretales z datą premiery, Elite Dangerous z The Azimuth Saga, Men of War II i F1 Manager 2022 ze zwiastunami. Więcej w Krótkie Info!

Studio Alkemi oraz wydawca Dear Villagers zdecydowały się zapowiedzieć, że ich gra Foretales doczekała się daty premiery, którą został dzień 15 września bieżącego roku na komputerach oraz Nintendo Switchu.

 

Elite Dangerous doczekało się wprowadzenia oczekiwanej kampanii The Azimuth Saga, najwięcej nowej porcji opowieści, która przy okazji zmienia rozgrywkę w ramach endgame'u.

 

Soul Hackers 2 doczekało się opublikowania nowego zwiastuna, prezentującego niebanalny i zaskakujący świat gry, która zadebiutuje już 26 sierpnia.

 

Zapoznaj się także z: Unrailed!, imprezowa gra akcji do odebrania za darmo na Epic Games Store

 

Men of War II doczekał się publikacji pierwszego dziennika deweloperskiego, wydanego przez wydawcę już pod szyldem Fulqrum Publishing.

 

DreamWorks Dragons: Legends of the Nine Realms doczekało się opublikowania pierwszego zwiastuna, prezentującego smoki, krainy oraz przeciwników.

 

Koch Media z Embracer Group poinformowało, że wszystkie oddziały na świecie będą obecnie funkcjonować pod szyldem PLAION.

Klemens Kundratitz, współzałożyciel i CEO firmy PLAION, skomentował - Przez ostatnie 28 lat zbudowaliśmy niezwykle silną firmę, współpracując z wieloma najbardziej znanymi markami w branży. Od kiedy dołączyliśmy do Embracer Group w 2018 roku, nasz wzrost przyspieszył i stawaliśmy się coraz bardziej zdywersyfikowani. Aby odzwierciedlić ewoluujący charakter naszej działalności nie tylko pod względem treści, ale także geograficznym, gdyż kontynuujemy ekspansję na całym świecie, wybraliśmy nową nazwę, lepiej pasującą do tego, kim jesteśmy i podróży, którą podejmujemy. -

Kundratitz dodaje - Nowa nazwa daje nam możliwość rozwoju na fundamentach naszej bogatej historii jako partnera wydawniczego i wyjątkowej, stale rosnącej sieci światowej klasy studiów developerskich i kreatywnych osób. Pozwala nadal dostarczać naszym partnerom usługi najwyższej jakości i podkreślić nasze ambicje jako globalnego gracza w branży rozrywkowej, ale także odkryć siebie na nowo. Nasza wizja to dawanie możliwości i inspiracji naszym zespołom i partnerom na całym świecie, uwalniając ich pełen potencjał. -

Nasza branża jest niezwykle dynamiczna, a oczekiwania klientów i partnerów nieustannie ewoluują i musimy trzymać rękę na pulsie. Poleganie na naszych mocnych fundamentach i jednoczesne przyjmowanie zmian zapewni coś nowego, coś lepszego. Jako PLAION, budujemy na latach naszych sukcesów, jednocześnie starając się osiągnąć więcej, znacznie więcej. PLAION to obietnica dostarczania naszym klientom wyjątkowej rozrywki. Cieszę się i jestem dumny, że mogę kontynuować naszą podróż jako PLAION - kończy Kundratitz.

 

Zapoznaj się również z: Co wyróżnia Vantage w Apex Legends? - Dla część z Was to może być ulubiona bohaterka!

 

Studio Star Drifters oraz Movie Games zdecydowały się zapowiedzieć Brewpub Simulator, najnowszemu symulatorowi, dzięki któremu będziemy się mogli zająć prowadzeniem swojego wymarzonego pubu!

 

Desktop Dungeons: Rewind to oficjalnie zapowiedziany remake gry z 2011 roku, który zmierza na najbliższy czas na komputery osobiste.

 

City Block Builder doczekało się zapowiedzi wejścia do Wczesnego Dostępu na Steam, co ma nastąpić już 9 sierpnia bieżącego roku.

 

Przeczytaj też:

 

F1 Manager 2022 doczekało się wprowadzenia kolejnego materiału zza kulis, prezentującego to jak istotne są dźwięki dla całej Formuły 1 oraz nadchodzącej strategii Frontier Developments.

 

Saturnalia doczekała się opublikowania nowego zwiastuna, prezentującego to, czym będzie nadchodzący, odważny horror.

 

Project Wunderwaffe: Prologue trafiło na Steam, gdzie gracze mogą się osobiście zapoznać z przedsmakiem gry polskiego studia Gameparic.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama