dodano: 2021-04-16 14:00:01

Fortnite ujawnia datę premiery i szczegóły komiksu Batman Zero Point Crossover

Fortnite ujawnia datę premiery i szczegóły komiksu Batman Zero Point Crossover
29°
0

Batman pojawi się w uniwersum Fortnite. Jest już oficjalne potwierdzenie współpracy Epic Games z DC Comics. Komiks ma pojawić się jeszcze w kwietniu, a fani zobaczą wiele ciekawych i znanych postaci.

Fortnite zaczęło ujawniać szczegóły dotyczące długo oczekiwanego komiksu crossoverowym z postcią Batmana. Nadchodząca współpraca między Epic Games i DC Comics spowoduje, że Mroczny Rycerz zostanie przetransportowany na wyspę Battle Royale, szukając sposobu na ucieczkę z tajemniczej Pętli, jednocześnie odkrywając pochodzenie Punktu Zero w Fortnite.

Trwa już drugi miesiąc sezonu 6 niezmiennie popularnej gry Battle Royale od Epic Games. Nowy sezon, nazwany „Primal”, przyniósł szereg zmian w meta gry, w tym dodanie fauny, takiej jak kurczaki, wilki, a ostatnio nawet dinozaury. Sezon 6 wprowadził również podstawowy system wytwarzania broni, walki z bossami Strażników i inne zmiany, które pozostają w pewnym stopniu dzielące fanów.

Nadchodzący komiks łączący dwa epickie uniwersa zostanie wydany w sześciu odsłonach i nosi tytuł Batman / Fortnite: Zero Point. Streszczenie serii na oficjalnej stronie Fortnite mówi, że Caped Crusader zostanie wciągnięty w „dziwaczny i nieznany świat”, nie wiedząc o tym, kim jest i skąd pochodzi. Batman stanie twarzą w twarz z kilkoma oryginalnymi postaciami z gry, takimi jak Renegade Raider, Fishstick, Bandolier i nie tylko. Bruce Wayne najwyraźniej nie będzie jedynym importerem z Gotham City, ponieważ Catwoman i Harley Quinn pojawiają się również na okładce pierwszego numeru. Chociaż szczegółów dotyczących tego, jak dokładnie potoczy się fabuła, pozostaje niewiele, potwierdzono, że fani mogą spodziewać się pojedynku z G.I. Joe's Snake Eyes w którymś momencie historii.

Zobacz także: Kuamara w Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Zwiastun oraz prezenty za zamówienia przedpremierowe!

Każdy wydrukowany numer Batman / Fortnite: Zero Point będzie zawierał kod do wykorzystania na dodatkowe cyfrowe przedmioty Fortnite o tematyce DC, inspirowane wydarzeniami z komiksu, począwszy od nowego stroju Rebirth Harley Quinn. Jako dodatkową nagrodę, każdy gracz, który wykorzysta wszystkie sześć kodów z każdego z sześciu wydań komiksów, odblokuje nowy strój Armored Batman Zero. Wydanie nr 1 pojawi się 20 kwietnia w Ameryce Północnej, a kolejne części pojawią się co dwa miesiące w maju i czerwcu przed ostatecznym wydaniem komiksu 6 lipca. Amerykańscy abonenci DC Universe Infinite mogą również otrzymać kody cyfrowe do wykorzystania w crossoverach. 

Fortnite jest dostępny na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X / S.


źródło: https://gamerant.com/fortnite-batman-zero-point-crossover-comic-details-release-date/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama