dodano: 2019-10-02 07:10:08
PS4PS4 PROXBOX

Frostpunk: Console Edition z niezłym zwiastunem przed premierą!

Autor: AnoX
Frostpunk: Console Edition z niezłym zwiastunem przed premierą!
15°
0

Frostpunk: Console Edition, czyli najnowsze dziecko 11 bit studios doczekało się ślicznego zwiastun fabularnego, przybliżającego nas do premiery tej wersji.
 
Polska produkcja w zeszłym roku bardzo dobrze zadebiutowała na komputerach osobistych, a już za niecałe 10 dni konsolowcy będą mogli spróbować przetrwać wraz ze swoimi mieszkańcami.
 
XIX-wieczne społeczeństwo, super mroźna atmosfera, ciężkie warunki oraz rozwój miasto, to wszystko razem składa się na Frostpunk i jego fenomen. Ten udało się przenieść na konsole, gdzie dostosowano interfejs, sterowanie oraz wiele elementów.
 
Krótkie Info #136 - Bersonowie za moment pojawia się na konsolach!
 
Opieka nad generatorem, dbanie o odpowiedni poziom energii to dopiero początek wciągającej zabawy, która rozwijana była na komputerach osobistych. Można zatem powiedzieć, że PCMR wykonało już testy, a posiadacze PS4 i XB1 mogą sprawdzić dopracowane wydanie ;)
 
[Komentarz redaktora] Do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, zatem warto się bliżej przyjrzeć produkcji, aby być pewnym że podczas mroźnych październikowych wieczorów będziecie mieli co robić.
 
Frostpunk: Console Edition ukaże się 11 listopada 2019 roku na PlayStation 4 i Xbox One.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama