dodano: 2020-03-28 07:10:02
PC

Gamedec z sukcesem i wsparciem Obsidian, Fargo i 11 bit, nieco zabawy

Autor: AnoX
Gamedec z sukcesem i wsparciem Obsidian, Fargo i 11 bit, nieco zabawy
27°
0

Gamedec, najnowsza gra polskiego Anshar Studios, doczekał się wielkiego sukcesu na Kickstarterze, w którym udział miało Obsidian, Brian Fargo i 11 bit!
 
Studio zaangażowane między innymi we wsparcie Larian Studios z ich Baldur's Gate 3, jakiś czas temu umieściła swój tytuł na Kickstarterze, gdzie zgodnie z planem chciano uzyskać kwotę 50 tysięcy dolarów, przy czym natychmiast zebrano już prawie 60 tysięcy, a zapewne gdy to czytacie kwota ta już dawno została przekroczona.
 
Społeczność chętnie wsparła ten projekt, a w jej składzie znaleźć możemy sporo przedstawicieli branży gier, w tym chociażby Briana Fargo, studio Obsidian Entertainment czy rodzime 11 bit studios odpowiedzialne za This War of Mine czy Frostpunk.
 
Zapowiedziano już kolejne dwa progi to osiągnięcia. Najpewniej już możemy być pewni True Detective Mode, czyli trybu bez możliwości naprawienia poprzednich błędów. Lekki rys mamy także na kolejny próg, który wyniesienie 70 tysięcy dolarów.
 
Premiery gier przygodowych kwiecień 2020, będzie bardzo niezależnie
 
Grę będziemy mogli zakupić także na polskiej platformie GOG.com, dzięki czemu praktycznie wszystkie środki trafią na nasz rynek. Jak łatwo się możecie domyślić, w ten sposób będzie można wesprzeć wielu twórców.
 
 
Twórcy zdecydowali się także wypuścić zupełnie nowy materiał wideo, który w ciągu mniej więcej 10 minut stara się dokładnie zaprezentować nam specyfikę rozgrywki.
 
Materiał prezentowany przez Magdalenę Cielecką zabiera nas do miejsca najmocniej przypominającego nam przyszłość wypełnioną zaawansowaną technologią, z mocnym cyberpunkowym elementem i miejscami, do któych nie chcielibyśmy wchodzić po zmroku.
 
Wideo koncentruje się na prowadzeniu śledztwa, w trakcie którego możemy zobaczyć kilka mechanik oraz systemów, łączących ze sobą rozwój postaci, sporym nacisk na dialogi oraz ich rozbudowany system, w którym zdania ściśle powiązane są z emocjami, nastawieniem i sposobem ich wypowiedzenia.
 
Fani rozbudowanych RPG-ów bez wątpienia będą mogli czerpać wiele przyjemności i satysfakcji z budowania różengo typu ścieżek, wykorzystując do tego szereg umiejętności oraz narzędzi, za sprawą których przejścia będą unikatowe i świeże za każdym podejściem.
 
Gamedec ma się ukazać w 2020 roku (czwarty kwartał 2020 roku).
 
Karta na Steam
 
Kampania na Kickstarterze
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama