dodano: 2020-05-23 07:00:01

Ghost of Tsushima z długą rozgrywką i poziomami trudności do wyboru. Assassin's Creed Valhalla pozwoli nam uniknąć... przemocy

Autor: AnoX
Ghost of Tsushima z długą rozgrywką i poziomami trudności do wyboru. Assassin's Creed Valhalla pozwoli nam uniknąć... przemocy
27°
0

Ghost of Tsushima będzie grą długą, rozgrywka zaoferuje nam kilka trybów rozgrywki oraz brak Tachi, natomiast Assassin's Creed Valhalla z możliwością grania bez przemocy.
 
Nadchodzący hit na PlayStation 4 doczekał się podzielenia się z graczami nowymi informacjami dotyczących rozgrywki.
 
Rozpocznijmy od kwestii skali, tak w Ghost of Tsushima ma być na tyle długa, że spodziewać się możemy rozgrywki średniej na poziomie przeszło 30 godzin, jednakże osoby zainteresowane odkryciem wszystkiego będą musiały spędzić z tytułem ponad 50 godzin.
 
Sucker Punch Productions potwierdziło, że ich najnowsza propozycja ma zagwarantować nam kilka poziomów trudności, starających się zaoferować przydatne parametry kształtowania .
 
Miękki reboot Silent Hill na PlayStation 5 wydaje się być już niebawem pewny! Sony współpracuje z Konami oraz kilkoma twócami oryginału!
 
Narzędzie to ma pozwolić zapewnić jak najszerszej grupie graczy możliwości doświadczenia nie tylko atrakcyjnej rozgrywki, ale także i interesującej opowieści oraz klimatu.
 
Przy okazji poznaliśmy także ciekawostkę odnoszącą się do historii. Jak się okazuje Jin nie będzie się posługiwał tradycyjną bronią samurajów w postaci Tachi. Postawienie na katany zostało podyktowane ich... lepszym wyglądem!
 
Ponadto trafiły nowe wieści ze strony Ubisoftu, który jak się okazuje zapewni nam w nowej odsłonie serii Assassin's Creed ciekawą nowość.
 
Jak się okazuje w Valhalla spodziewać się możemy nowości w postaci rozwiązań zadań oraz zleceń bez użycia przemocy.
 
Teoretycznie powinna być to naturalna kwestia dla tego cyklu, niemniej dotychczas niestety nie zadbano o tego typu satysfakcjonujące narzędzie wykańczania rozgrywki.
 
Ghost of Tsushima zadebiutuje 17 lipca 2020 roku na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Assassin's Creed Valhalla ukaże się pod koniec 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama