dodano: 2020-06-29 21:10:01
PS4PS4 PRO

Ghost of Tsushima doczekało się świetnego zwiastuna Nadciąga burza, przy okazji zarysowując nam poziom polskiej wersji językowej!

Autor: AnoX
Ghost of Tsushima doczekało się świetnego zwiastuna Nadciąga burza, przy okazji zarysowując nam poziom polskiej wersji językowej!
19°
0

Ghost of Tsushima doczekało się świetnego zwiastuna, za pomocą którego Sucker Punch i Sony Interactive Entertainment przygotowują graczy na premierę.
 
Prawdopodobnie ostatnia taka gra ekskluzywna na PlayStation 4 doczekała się nowiutkiej animacji, która świetnie się spisuje jako materiał podbijający zainteresowanie oraz kreujący atmosferę gry.
 
Nadciąga burza to zwiastun, dzięki któremu ujrzeć możemy jak obszerną postacią może być Jin, co będzie potrafił oraz czego się możemy spodziewać po jego i naszych działaniach.
 
Wrażenie z wersji demonstracyjnej narracyjnego i eksploracyjnego Ghost on the Shore. Opowieść pewnego ducha zamkniętego w ciele kobiety
 
Po ostatnim pokazie wielu graczy mogło sobie zrobić ochotę na sprawdzenie który, której system walki i postaw, prezentują się okazale i mogą zapewnić sporo przyjemnej walki z licznymi przeciwnikami.
 
Poniżej możecie się zapoznać zarówno z polską jak i angielską wersją językową, które generalnie stoją na dość podobnym poziomie. Zapewne klimat najlepiej zbuduje japońska, jednakże jeżeli nie przeszkadza Wam stylizacja to będziecie się czuli się zadowoleni z wykonania.
 
Ghost of Tsushima zadebiutuje już 17 lipca 2020 roku na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama