11°
0
dodano: 2020-10-22 21:15:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Ghostrunner pełnoprawnie zagości na konsolach nowej generacji w przyszłym roku! Twórcy potwierdzają wydanie na PS5, XSX i XSS

Autor: AnoX
All in! Games i 505 Games oficjalnie ogłosiły, że nadchodząca gra One More Level i ich partnerów - Ghostrunner, oficjalnie zagości na PS5, XSX i XSS w 2021 roku.
 
Rodzima i włoska spółka poinformowały, że w przyszłym roku możemy się spodziewać dopracowanego, pełnoprawnego Ghostrunnera, który już za kilka dni zagości i przetestuje nasze komputery oraz konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.
 
Przeczytaj równieżDwa zeszłoroczne hity Bloober Team do zgarnięcia za darmo z dwoma niezłymi propozycjami w pakiecie!
 
Deweloprzy chcą wszystko co możliwe wyciągnąć z nowych urządzeń, w związku z czym One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks, dopiero w przyszłym roku zaoferują posiadaczom urządzeń nowej generacji dopracowane wydanie w pełnej krasie graficznej.
 
Obecnie tytuł będzie można sprawdzić w ramach Wstecznej Kompatybilności, a w dodatku grę w ramach przedsprzedaży można zakupić za cenę jeszcze niższą niż podstawowe 124 złote, wraz z wyjątkowymi, ekskluzywnymi katanami.
 
 
 
- Ghostrunner to zaawansowana gra o bardzo wysokiej jakości, która wyciska z konsol obecnej generacji pełnię możliwości. Zdawaliśmy sobie z tego sprawę, więc wiedzieliśmy, że musimy uwzględnić PlayStation 5 lub Xbox Series X w naszej strategii dla tego tytułu. Gracze, którzy zaopatrzą się w urządzenia next-gen będą pod jeszcze większym wrażeniem tego, jak prezentuje się cyberpunkowy świat stworzony przez twórców z One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks. Właściciele PlayStation 4 i Xbox One, którzy planują nabycie nowej konsoli, nie muszą czekać z zakupem gry, gdyż w 2021 otrzymają bezpłatny upgrade na PS5 i Xbox Series X - mówi Piotr Żygadło, CEO notowanego na GPW wydawnictwa All in! Games.
 
- Możemy być zadowoleni z tego, jakim zainteresowaniem cieszy się Ghostrunner odkąd uruchomiliśmy przedsprzedaż. Dokładniejsze informacje będziemy podawać w późniejszym terminie, ale z rankingu Global Bestsellers na Steam można wywnioskować, że jest to jeden z najlepiej sprzedających się tytułów wchodzących w skład portfolio 505 Games. To czołowy wydawca na świecie, więc ten fakt wiele nam mówi - podsumowuje Piotr Żygadło.
 
Ghostrunner ma zadebiutować 27 października 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One i Nintendo Switch. Gra w 2021 roku w pełnoprawnie zagości także na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S.
 
 
One More Level S.A. jest notowane na parkiecie NewConnect. Wydawca gry, spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). 
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w Cyberpunkowym świecie.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Ghostrunner,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama