dodano: 2020-10-28 12:30:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Ghostrunner trafił na rynek oraz zebrał masę pochwał i bardzo, bardzo dobrych ocen!

Autor: AnoX
Ghostrunner trafił na rynek oraz zebrał masę pochwał i bardzo, bardzo dobrych ocen!
12°
1

Ghostrunner, najnowsza gra One More Level i All in! Games z ich zagranicznymi partnerami, zaliczyła debiut, zgarniając wiele świetnych ocen i opinii!
 
One More Level, All in! Games oraz 505 Games wypuścił swój wspólny projekt, który jest już obecny na rynku, gdzie gracze już przemierzają futurystyczną przyszłość, jako niezwykły ninja.
 
Pierwsze szacunki wskazują na to, że projekt nie tylko spłacił swój budżet, ale także zapewnia sobie zysk, dzięki któremu wszystkie osoby zaangażowane w projekt mogą z pełną satysfakcją spoglądać w przyszłość.
 
Wielkie super-konstrukty, zaawansowana technologia, wielu przeciwników, niezwykły bohater oraz całe mnóstwo dynamicznej i wymagającej rozgrywki to podstawy, które mogą zapewnić nam wiele godzin świetnej zabawy, zapewniającej nam spore piękno oraz wsparcie dla między innymi ray tracingu.
 
Gra doczekała się oczywiście także końca embargo na recenzje, które okazały się być naprawdę dobre, choć nie umknęły uwadze problemy produkcji na PlayStation 4 Pro. W ten sposób średnia ocen ukształtowała się na poziomie 82/100 oraz z poziomem poleceń wynoszącym 83% (za opencritic). Do tego dochodzą wysokie poziome sprzedażowe i zainteresowania, dzięki którym twórcy mogą z wielkim zadowoleniem nieco odpocząć.
 
Zapoznaj się także zWorld of Tanks na PC-tach doczeka się wydarzenia halloweenowego z mocnym udziałem Ito Masahiro i Akiry Yamaoka!
 
- Dzień rozpoczęcia działalności, wejścia na GPW i premiera Ghostrunnera – to trzy najważniejsze daty dla All in! Games. Długo czekaliśmy na ten moment, gdy pełna wersja gry trafi do graczy i na pewno się nie zawiedliśmy. Reakcje rynku przekroczyły nasze oczekiwania i wierzymy, że ten debiut otwiera nowy rozdział w historii istnienia naszej spółki. Według wstępnych szacunków już pierwszego dnia od rozpoczęcia sprzedaży zwrócił się z dużą nawiązką koszt produkcji wynoszący 2,5 mln euro, więc możemy uznać premierę za niezwykle udaną. Media bardzo ciepło przyjęły ten tytuł, o czym świadczą bardzo pozytywne recenzje, a gracze ruszyli do zakupów i już zaczęli przygodę w cyberpunkowym świecie. Jako właściciele marki Ghostrunner, jesteśmy dumni, że wspólnie z twórcami z One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks, a także naszym partnerem wydawniczym, 505 Games, udało się stworzyć produkt, który ma szansę zyskać światową renomę. Wierzymy, że będzie to największy polski sukces od premiery Wiedźmina - mówi Piotr Żygadło, CEO notowanego na GPW wydawnictwa All in! Games.
 
- Na razie jest za wcześnie, by mówić o konkretnych danych liczbowych. Podamy je na przełomie listopada i grudnia, w odpowiednim komunikacie giełdowym, gdy spłyną dane dotyczące sprzedaży na konsole oraz otrzymamy kompletne informacje od wydawnictwa 505 Games, które prowadzi sprzedaż. Wstępne szacunki są jednak bardzo optymistyczne i widzimy, że nasze wysokie oczekiwania wobec gry nie były przesadzone. Na premierę czekała też giełda, gdyż w dniu wydania cena akcji osiągnęła 26zł, o 6 zł więcej niż dzień wcześniej – dodaje Piotr Żygadło.
 
- Bardzo się cieszymy, że wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany dzień premiery. Wszyscy ciężko pracowaliśmy, by był to udany debiut i mamy nadzieję, że produkcja One More Level zostanie bardzo dobrze odebrana przez społeczność. Ghostrunner to gra wyjątkowa, o jakości, której nie powstydziłyby się tytuły AAA, więc oczekiwania wobec niej mamy wysokie. Szacunki z okresu przedsprzedaży, średnia nota na poziomie 83/100 na Metacritic po pierwszych 29 recenzjach w mediach, 31. miejsce w tym roku na świecie pod tym względem oraz awans na 3.miejsce w rankingu Global Bestseller na Steam napawają nas optymizmem. Pozostaje nam już teraz tylko czekać na pierwsze dane sprzedaży regularnej - mówi Piotr Żygadło, CEO notowanego na GPW wydawcy All in! Games. 
 
Ghostrunner zadebiutuje 27 października 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One i Nintendo Switch. Gra w 2021 roku w pełnoprawnie zagości także na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S.
 
Karta na Steam
 
One More Level S.A. jest notowane na parkiecie NewConnect. Wydawca gry, spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). 
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w Cyberpunkowym świecie.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Ghostrunner,
Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-10-28 12:42:02

Oglądając już gameplaye jakos wydaje mi sie by to byl miks przynajmniej dwoch gier i jakbym to juz gdzies widzial.

Reklama
Reklama