dodano: 2020-09-15 21:15:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Ghostrunner z datą premiery! Wiemy w końcu kiedy sprawdzimy kolejną grą One More Level oraz All in! Games!

Autor: AnoX
Ghostrunner z datą premiery! Wiemy w końcu kiedy sprawdzimy kolejną grą One More Level oraz All in! Games!
29°
0

All in! Games oraz One More Level poinformowały, że ich wspólny, powstający także z 3D Realms i Slipgate Ironworks - Ghostrunner, ma już datę premiery!
 
W dniu dzisiejszym wydawca oraz producent z Polski oficjalnie zaprezentowali graczom datę premiery gry Ghostrunner, jednej z najciekawszych propozycji które przyjdzie nam sprawdzić w tym roku. 
 
Zapoznaj się także zTOHU, przeurocza przygodowa gra logiczna zaprezentowana na nowym zwiastunie. Tym razem przedstawia fragment rozgrywki

Kiedy zagramy w Ghostrunner?

Debiut ma się odbyć już 27 października, a co za tym idzie z rozgrywką zapoznamy się już w przyszłym miesiącu, jednocześnie mogąc już w chwili obecnej zdecydować się na zakup przedpremierowy (produkcja jest obecne na Steam, GOG-u oraz Epic Games Store).

Ghostrunner doczeka się nowego, darmowego Dema!

Po okresie oczekiwania ostatecznie doczekaliśmy się ogłoszenia zupełnie nowej, zaktualizowanej wersji demonstracyjnej, która za darmo zagości na Steam już 29 września 2020 roku, dokładnie za dwa tygodnie! 
 
Produkcję zakupimy za nieco 30 euro/dolarów, a osoby które zdecydują się na zakup wersji przedpremierowej będą mogły liczyć na specjalne dodatki oraz niższą cenę.
 
- Bardzo się cieszymy, że wreszcie możemy oficjalnie zakomunikować światu datę premiery. Przez ostatnie miesiące gra zyskiwała na popularności, społeczność wokół niej się powiększała, a tytuł piął się w rankingu Listy Życzeń na Steam, zbliżając się do pierwszej “10”. Wiemy, że wielu graczy czekało na to ogłoszenie i mamy nadzieję, że 27 października tyle samo, lub nawet więcej osób włączy Ghostrunnera. Możemy oficjalnie zacząć odliczanie - mówi Piotr Żygadło, CEO All in! Games, wydawcy tytułu.
 
- Ghostrunner to gra wyjątkowa, przy której pracuje wielu wyjątkowych i niezwykle zdolnych specjalistów. Krakowskie studio One More Level, przy współpracy z 3D Realms i Slipgate Ironworks stworzyło niesamowity, cyberpunkowy świat, przez który przebija się główny bohater. Bardzo rzadko się zdarza, by zespół deweloperów w tak krótkim czasie, bo od kwietnia 2019, przestawił się na nowy silnik i stworzył grę o tak wysokiej jakości. Ich umiejętności oraz zaangażowanie pozwoliły opracować tytuł, o którym mówią media na całym świecie i wierzymy, że połączenie sił One More Level, All in! Games oraz 505 Games sprawi, że na globalny rynek trafi wypolerowany i doskonały produkt - dodaje Piotr Żygadło.
 
Przeczytaj także: TOP 10 najlepszych gier/cyklów gier w klimacie Cyberpunku. W co warto zagrać? Jakie gry są jeszcze przed nami?

Co sprawdzić w oczekiwaniu na debiut Ghostrunnera?

W tym miejscu znajdziecie recenzje God's Trigger, czyli ostatniej gry studia One More Level, posiadającą kilka punktów wspólnych z cyberpunkową propozycją. Ponadto sprawdzić już możemy także Liberated.
 
Ghostrunner ma się ukazać 27 października 2020 roku. Gra trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.
 
Karta na Steam
 
One More Level S.A. jest notowane na parkiecie NewConnect. Wydawca gry, spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). 
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w Cyberpunkowym świecie.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Ghostrunner,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama