dodano: 2019-07-11 10:15:04

Godhood zagościło we Wzesnym Dostępie na Steam

Autor: AnoX
Godhood zagościło we Wzesnym Dostępie na Steam
11°
0

Godhood to nowy projekt Abbey Games, które od wczoraj pozwala nam zasmakować możliwości stania się cyfrowym bogiem w ramach Wczesnego Dostępu na Steam.
 
Od wczoraj we Wczesnym Dostępie sprawdzić można nietypowy projekt łączący w sobie zarówno "bycie bogiem' jak również i zarządzanie naszymi wyznawcami oraz ich dobrem. Otrzymujemy sporo opcji, możliwości oraz okazji do zaznajomienia się z tę odpowiedzialną rolą.
 
Ankieta: PlayStation 5 czy Project Scarlett? Która konsola zwycięży?
 
W ramach dostępnej obecnie wersji gry zaznajomić się będziemy mogli z 13 wyjątkowymi klasami, umiejętnościami oraz reliktami, które pozwolą nam skuteczniej działać przy okazji misji oraz wyzwań.
 
To jednak tylko część atrakcji, która będzie testowana przy okazji prac nad grą. Jeszcze nie wiadomo kiedy ukaże się pełna wersja, zatem pozostaje nam jedynie czekanie na dalszy rozwój wypadków.
 
- Nadszedł czas, aby ostatecznie uwolnić Godhood na wolności - powiedział Rick Sorgdrager z Abbey Games. - Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z wypuszczenia naszej nowej gry we wczesnym dostępie już dziś. Ciężko pracowaliśmy, aby dotrzeć do tego punktu: od początkowych szkiców i prototypów po naszą kampanię na Kickstarterze i zamknięte  Alfa testy. To była długa droga, której nie moglibyśmy pokonać sami bez pomocy naszej oddanej społeczności. To dopiero początek; w nadchodzących tygodniach i miesiącach spodziewajcie się znacznie więcej nowych ekscytujących treści, nowych funkcji i nowych bogów! -
 
Google Stadia - Data premiery, cena, podstawowe informacje
 
Godhood jest już dostępne we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych na Steam i GOG.COM.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama