dodano: 2021-03-21 08:50:01

Godzilla vs. Kong na nowym filmowym zwiastunie. Pojedynek dwóch bestii coraz bliżej. Premiera filmu monster movie niebawem!

Godzilla vs. Kong na nowym filmowym zwiastunie. Pojedynek dwóch bestii coraz bliżej. Premiera filmu monster movie niebawem!
23°
0

Godzilla vs. Kong w reżyserii Adama Wingarda na nowym filmowym zwiastunie. Pojedynek dwóch bestii coraz bliżej. Premiera filmu monster movie niebawem!

Studio Warner Bros zaprezentowało kolejny efektowny zwiastun kolejnej, już czwartej produkcji należącej do franczyzy MonsterVerse studia Legendary Pictures. Jednocześnie jest to drugi film z King Kongiem, czyli wielką małpą. 

Premiera filmu ustalona została na koniec marca, ale już wiemy, że w nasze kina do tego czasu będą jeszcze, po raz kolejny, zamknięte. Film także przez miesiąc dostępny będzie, zgodnie z zapowiedziami Warner Bross na platformie HBO Max, która także nie jest dostępne w naszym kraju. Prawdopodobnie przekształcenie HBO GO w HBO Max nastąpi w połowie roku. 

Przeczytaj również: Godzilla vs. Kong zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie. Znamy datę premiery widowiskowej produkcji, zarówno w kinach, jak i w HBO Max

Godzilla vs. Kong to jak sam tytuł wskazuje filmowa opowieść, w której na przeciw sobie stają dwie bestie, słynna Godzilla, zbuntowana bestia, która sprzeciwiła się ludziom i King Kong, który znajduje się po przeciwnej stronie.

W widowiskowej produkcji w reżyserii Adama Wingarda, mającego na swoim koncie filmy Gość, Notatnik śmierci i Blair Witch i według scenariusza Erica Pearsona (Thor: Ragnarok, Czarna Wdowa, Marvel: Przedmiot 47) i Maxa Borensteina (Terror: Dzień Hańby, Kong: Wyspa Czaszki, Godzilla, Siódmy syn), zobaczymy znane osobistości kina.

W obsadzie: Alexander Skarsgård (Czysta krew, Battleship: Bitwa o Ziemię), Rebecca Hall (Transcendencja, Szepty, Miasto złodziei), Millie Bobby Brown (Stranger Things, Enola Holmes), Kyle Chandler (Wilk z Wall Street, Wieczór gier, Super 8), Eiza González (Bloodshot, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw), Demián Bichir (Zakonnica, Maczeta zabija, Obcy: Przymierze), Julian Dennison (Kronika świąteczna: część druga, Deadpool 2) oraz Brian Tyree Henry (Laleczka, Joker, Wdowy).

Światowa premiera filmu w kinach 31 marca oraz na HBO Max. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama