dodano: 2017-12-15 10:25:02
ANDPC

Gorogoa, nietypowa gra logiczna dostępna na Steam i gog.com

Gra: Gorogoa
Gorogoa, nietypowa gra logiczna dostępna na Steam i gog.com
19°
2

Na platformę Steam trafiła nietypowa gra logiczna, stworzona z wielu kolorowych ilustracji, pełna zagadek i niezwykle wciągająca, zatytułowana Gorogoa.
 
O tej niesamowicie klimatycznej, prostej w swej konstrukcji, ale równocześnie niezwykle grywalnej pisaliśmy Wam już na naszej stronie klik. Wczoraj, czyli 14 grudnia dzieło niezależnego studia Buried Signal trafiło do dystrybucji cyfrowej na platformę Steam. Fabuła tej niezwykłej produkcji zobrazowana jest ilustracjami  autorstwa Jasona Robertsa.
 
Gracz przenosi się zatem do pięknego, iście magicznego świata składającego się z ilustrowanych puzzli, które sam musi poskładać. Manewrując nimi, łącząc ze sobą i odsłaniając kolejne lokacje oraz rozwiązując liczne zagadki logiczne, stopniowo poznaje ukrytą w grze opowieść. 
 
Gorogoa oferuje nie tylko świetną zabawę, ale i wyjątkowy klimat, przepiękną grafikę, jak i nietypową mechanikę rozgrywki i rozgrywkę w wielu językach, w tym także polskim.
 
Grą zakupicie na platformie Steam w cenie obniżonej o 20% wynoszącej 43,19 zł w wersji na PC oraz na gog.com w cenie 50,89 zł. 
 
Kup grę na Steam
 
Kup grę na gog.com
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2017-12-15 13:48:13

zgadzam się, że trzeba gier będących odskocznia od strzelania i w ogóle agresji ale ta gra stylistycznie mnie nie przekonuje , z resztą strasznie nudna mi się wydaje.

avatar TOM3K
dodano: 2017-12-15 13:05:04

Fajne są takie gry logiczne gdzie trzeba troche pomyslec a nie bezmyslnie strzelac np. :)

Reklama
Reklama