dodano: 2019-11-04 22:35:10
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Green Hell doczekało sie aktalizacji stawiającej na uprawę roślin

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
Green Hell doczekało sie aktalizacji stawiającej na uprawę roślin
95°
0

Green Hell od Creepy Jar niedawno zadebiutowało, a już doczekało się pierwszej dużej aktualizacji wprowadzającej uprawę roślin.
 
Polska gra właśnie doczekała się premiery pierwszej dużej aktualizacji wprowadzającej do rozgrywki nowe elementy związane tym razem głównie z mechaniką uprawiania roślin.
 
Od tej pory będziemy mogli jeszcze mocniej rozbudować swoją bazę, zabezpieczając ją o tym razem o własny zasób roślin, które będą nam potrzebne do tworzenia różnego typu narzędzi do uprawy roślinek różnego typu.
 
Nasz ogródek bez wątpienia dostarczy nam sporo przydatnych surowców, dzięki czemu ustabilizujemy swoje potrzebny na określone przedmioty.
 
John Wick Hex - Pierwsze wrażenia z nietypowej strategii!
 
Nowości związane z uprawą roślin:
 
  • Mechanika uprawy roślin – w Green Hell pojawiło się 15 roślin gotowych do uprawy. Gra umożliwia m.in. wydobywanie nasion z owoców i przesadzanie pędów bambusa. Gracze zyskali właśnie nowy sposób pozyskiwania żywności w trudnym do przeżycia środowisku Amazonii.
  • Nowe konstrukcje – gracze mogą zbudować małe i duże skrzynie do sadzenia roślin. Wszystko w zależności od potrzeb naszego obozowiska.
  • Nawóz – niektóre znalezione przedmioty mogą być użyte jako nawóz, który pomoże osiągnąć lepszy i szybszy wzrost roślin w naszym przyobozowym ogrodzie. Oczywiście wszystkie rośliny mogą rosnąć bez tego typu dodatków, ale nawożenie przyniesie znaczenie lepszy efekt.
  • Nasiona – zbierz nasiona z roślin owocowych, które znajdziesz w środowisku naturalnym i zacznij uprawiać je w obozie. Na pewno odwdzięczą się pożywnymi owocami.
  • Wszystkie rośliny potrzebują odrobiny troski i uwagi – prawidłowe nawadnianie i nawożenie jest niezbędne, aby cieszyć się zdrowym ogródkiem!
 
GREEN HELL ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One produkcja pojawi się w 2020 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama