dodano: 2019-09-02 06:05:07
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Green Hell coraz bliżej premiery - jak zmieniała się gra w czasie?

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
Green Hell coraz bliżej premiery - jak zmieniała się gra w czasie?
29°
0

Green Hell polskiego studia Creepy Jar zbliża się wielkimi krokami do dnia premiery, tymczasem twórcy przypominają nam jak zmieniała się rozgrywka w czasie.
 
29 sierpnia zeszłego roku produkcja pierwotnie zadebiutowała, lecz odbyło się to w ramach Wczesnego Dostępu na Steam. Od tego czasu gra doczekała się 4 dużych aktualizacji, które wprowadziły wiele zmian i nowości.
 
Piąta paczka treści, będzie premierą dostarczającą pełną wersję gry wraz z trybem fabularnym umożliwiającym nam lepsze poznanie rozgrywki wraz z odkryciem ciekawej opowieści.
 
Green Hell we Wczesnym Dostępie, czyli przetrwanie ma kilka warstw!
 
Poniższy zwiastun The Journey So Far najlepiej oddaje to jak ten survivalowy tytuł zmieniał się, dostarczając nam sporą dawkę atrakcji różnego typu, za sprawą których już wkrótce wsiąkniemy na dobre do atmosfery dżungli i jej niebezpieczeństw.
 
[Komentarz redaktora] Debiut za kilka dni to ostatnia szansa, aby skusić się sprawdzić ten tytuł oraz jego charakterystykę na chwilę przed oficjalną premierą. Wtedy otrzymamy pełne doświadczenie, które już teraz potrafi zaskoczyć ilością mechanik i systemów, realistycznie oddających jak ciężkim wyzwaniem jest przetrwanie w takich trudnych warunkach.
 
GREEN HELL zadebiutuje 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Obecnie gra znajduje się we Wczesnym Dostępie i można ją jeszcze zakupić za 71.99 złotych.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: GREEN HELL,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama