dodano: 2019-07-02 06:00:05
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

GREEN HELL z dokładną datą premiery i zapowiedzią trybu fabularnego

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
GREEN HELL z dokładną datą premiery i zapowiedzią trybu fabularnego
20°
0

GREEN HELL polskiego studia Creepy Jar doczekało się ogłoszenia daty premiery oraz szczegółów dotyczących trybu fabularnego, który pojawi się przy debiucie.
 
Polska gra już na początku września 2019 roku pozwoli nam się przenieść do dżungli w Amazonii, gdzie będziemy musieli przetrwać w bardzo niekorzystnych warunkach. Wersja 1.0 pozwoli nam zapoznać się nie tylko z pełną oraz dopracowaną wersją gry, ale także umożliwi nam zapoznanie się z trybem fabularnym.
 
W jego ramach będziemy musieli stanąć do desperackiej walki o uratowanie zaginionej ukochanej imieniem Mia. Nie wiemy co się z nią stało, a warunki oraz sytuacja zdecydowanie nie są nam na rękę i za nic nie dążą do pójścia nam na rękę. Zagrożenia czekają z każdej strony, zatem musimy się odpowiednio przygotować na wiele przypadków.
 
Netflix prezentuje Wiedźmina - Plakat oraz kilka zdjęć postaci
 
Pełna wersja a zaoferować nam nowe miejscówki w tym Wetlands, nowy, bardzo wysoki poziom trudności, nowe typy roślin oraz zwierząt, dokładniejsze ustawienia graficzne, zaimlementowano system gnicia oraz próchnięcia czy indywidualne możliwości dostosowania sobie zabawy, zgodnie z własnymi preferencjami.
 
Zawartość już teraz potrafi robić wrażenie, tymczasem kolejne atrakcje zdecydowanie powinny mocno odświeżyć atmosferę, dzięki czemu fani powinni być zadowoleni we wrześniu w pełnego wydania, które zapewne będzie rozwijane z czasem.
 
GREEN HELL zadebiutuje 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Obecnie gra znajduje się we Wczesnym Dostępie i można ją jeszcze zakupić za 71.99 złotych.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: GREEN HELL,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama