dodano: 2020-01-16 21:30:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Green Hell doczeka się trybu kooperacyjnego już na początku wiosny!

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
Green Hell doczeka się trybu kooperacyjnego już na początku wiosny!
16°
0

Green Hell od polskiego studia Creepy Jar doczeka się już na początku wiosny nowego trybu kooperacyjnego. Kiedy zadebiutuje i co nam w tym czasie dostarczy?
 
Polskie studio ma w planach dokonanie sporego postępu na kilku poziomach. Przede wszystkim spółka chce niebawem wejść na główny parkiet GPW rekomendując akcjonariuszom przeniesienie notowań akcji. Proces przejścia ma nastąpić po premierze kooperacyjnego trybu do Green Hell, co ma nastąpić na przełomie marca oraz kwietnia 2020 roku.
 
Studio w dalszym ciągu pracuje także nad swoim drugim projektem, który także zaoferuje nam tego typu model grania już pod koniec 2021 roku. Więcej o tym tytule wspominaliśmy w tym miejscu.
 
Ponadto dowiedzieliśmy się, że do tej pory wspomniane Green Hell trafiło do przeszło 360 tysięcy graczy.
 
- Zarówno kapitalizacja, jak i obroty i potencjał spółki predysponują ją do notowań na rynku głównym GPW. Mamy bardzo dużo deklaracji inwestorów instytucjonalnych o potencjalnej inwestycji w nasze akcje po zmianie rynku notowań. Będziemy dążyć do szybkiego rozpoczęcia procedur. Na tę chwilę nie widzimy potrzeby łączenia tego z nową emisją akcji. Środki, które posiadamy wystarczą na bieżące wydatki i produkcję nowej gry - tłumaczy Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar. 
 
- Od wielu miesięcy pracowaliśmy nad kilkoma koncepcjami równolegle. Ostatecznie po dziesiątkach analiz wybraliśmy tę, która naszym zdaniem ma największy potencjał sprzedażowy. Będzie to zaawansowany symulator rozwoju bazy wraz z elementami survivalu, z perspektywy pierwszej osoby w scenerii science-fiction. Część zespołu została już delegowana do nowego projektu. Zakładamy, że budżet gry będzie większy niż GREEN HELL. - zapowiada Krzysztof Kwiatek. - Wśród podobnych produkcji wymieniane są m.in.: Astroneer, Satisfactory, Subnautica. - Tym razem większy nacisk położymy na base building/managing. Gra będzie tez mocniej opierała się na trybie co-op - dodaje.
 
GREEN HELL ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One produkcja pojawi się w 2020 roku.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: GREEN HELL,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama