dodano: 2018-05-18 08:05:05
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

GREEN HELL to nowa gra Creepy Jar, byłych pracowników Techlandu!

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
GREEN HELL to nowa gra Creepy Jar, byłych pracowników Techlandu!
34°
6

GREEN HELL to nowa gra warszawskiego studia Creepy Jar, w którego 11 osobowym składzie znaleźli się pracownicy mające doświadczenia z pracy w Techlandzie.
 
Doświadczeni deweloperzy mający w swoim portfolio prace nad takimi tytułami jak Dying Light oraz Dead Island, postanowili razem założyć własne studio stawiając sobie za zadanie połączenie casualowość gier typu AAA z rozgrywką cenioną przez graczy hardcorowych.
 
Zapowiedź i pierwsze materiały wystartowały za pośrednictwem serwisu IGN, który zaprezentował symulator przetrwania w tropikalnej dżungli. Przed graczami stać będzie wiele interesujących miejsc, atrakcji i mechanik wpływających na czerpanie satysfakcjonujących doświadczeń. 
 
To dla nas duże wyróżnienie, że IGN zwrócił uwagę na naszą grę i zdecydował się na 24h promocję. Utwierdza nas to w przekonaniu, że mamy mocny produkt z dużym potencjałem na hit. W kilka godzin pojawiło się kilkadziesiąt publikacji w serwisach branżowych na całym świecie - podkreśla Marek Soból, Członek Zarządu Creepy Jar. - Dzisiaj popołudniu, 20 minutowy film z gry GREEN HELL, pokaże również serwis Twitch. – Gra jest praktycznie gotowa, dlatego wszystkie pokazywane materiały, to materiały z gameplay’a. Uruchomiliśmy stronę internetową dedykowaną grze, profil na Facebooku i Twiterze, kanał Youtube i stronę w serwisie Steam. -
 
green-hell-zapowiedz
 
11 osobowy zespół postara się stworzyć swój, unikatowy tytuł w tak uznanym i popularnym już gatunku jak survival simulator, gdzie do rywalizacji staną z takimi tytułami jak The Forest, Long Dark, Stranded Deep osiągającymi znakomite rezultatty finansowe (od 1 do 4 milionów sprzedanych kopii).
 
Mamy nadzieję, że uda nam się zadebiutować do końca czerwca - mówi Marek Soból. Przed premierą gry, nastąpi jeszcze debiut spółki na New Connect.
 
Strona Gry
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (6):
avatar PanDamian
dodano: 2018-05-19 02:20:41

Jednak chyba przypomina wyspę z wiadomo jakiego ich dzieła heh.

avatar TOM3K
dodano: 2018-05-18 22:52:14

Faktycznie to kalka paru gier i tyle w temacie. Nic innego tylko szukac lepszych gier pozostaje ;)

avatar Mariusz
dodano: 2018-05-18 20:45:00

Mam wrażenie braku tytułu który byłby niekwestionowanym liderem tego gatunku, w ogóle takie tytuły sprawiają wrażenie niedorobionych i w wiecznych betatestach. Może nasi zgarną wiśnię z tortu.

avatar AnoX
dodano: 2018-05-18 20:30:18

Gatunek niedawno był mocno eksploatowany, być może musimy jeszcze zaczekać na mocniejsze tytuły w jego ramach, jednakże myślę, że Green Hell może być tego typu grą.

avatar Mariusz
dodano: 2018-05-18 20:27:08

W pełni się zgadzam z poprzednikiem, miałem nadzieję z początku na tytuł z pogranicza far cry i dead island /dying light ale niestety to kolejny symulator przetrwania, oby był warty uwagi, ambitnym ludzią z doświadczeniem kasa się przyda więc trzymam kciuki za sukces mimo wszystko.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-05-18 09:46:44

Pełno tych symulatorów przetrwania jak mrówek, ale niewiele tak naprawdę jest wartych ogrania. Czy przebiją The Long Dark to się okaże - OBY! :)

Reklama
Reklama