dodano: 2018-08-29 14:05:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

GREEN HELL pojawia się dzisiaj we Wczesnym Dostępie na Steam!

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
GREEN HELL pojawia się dzisiaj we Wczesnym Dostępie na Steam!
17°
1

GREEN HELL od polskiego studia Creepy Jar można już ograć za sprawą pojawienia się we Wczesnym Dostępie na Steamie.
 
Ekipa składająca się m.in. z byłych pracowników Techland Warszawa zabierze nas do Amazonii, gdzie niemalże na każdym kroku czekają na nas różnego typu niebezpieczeństwa oraz zagrożenia. Wczesny Dostęp pozwoli nam uzyskać dostęp do większości mapy, w której znajdzie się wiele zwierząt, owadów, infekcji czy zakażeń od pasożytów, do których będziemy musieli podejść z dystansem oraz rozmysłem. 
 
Nie zapomniano o Trybie Fabularnym (Tryb Story) umożliwiających nam poznanie podstaw historii, która udostępni nam możliwość zapoznania się z podstawowymi mechanikami oraz wydarzeniami. 
 
Sporo uwagi poświęcono na psychikę która cały czas musi się zmagać z samotnością oraz wszechogarniającym stresem i napięciem, towarzyszącym walce ze słabościami oraz najzwyklejszym strachem. 
 
W trakcie Wczesnego Dostępu będziemy mogli zapoznać się z tytułem regularnie rozwijanym oraz tworzonym w mocnym powiązaniu ze społecznością, która może się zbudować wokół tego tytułu. 
 
GREEN HELL jest już dostępne (od 29 sierpnia 2018 roku) na komputerach osobistych za sprawą Wczesnego Dostępu na Steam. Cena została ustalona na poziomie 19,99 dolarów amerykańskich.
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-31 09:41:59

Ciekawy klimat studia i w ogóle projektu. Może coś z tego w sumie być.

Reklama
Reklama