dodano: 2020-04-14 21:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Green Hell ze znakomitymi wynikami po wprowadzeniu trybu kooperacji!

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
Green Hell ze znakomitymi wynikami po wprowadzeniu trybu kooperacji!
17°
0

Green Hell doczekało się 7 kwietnia 2020 roku wprowadzeniu trybu kooperacji, który znacząco podniósł sprzedaż i popularność gry. Ile wynosi sprzedaż na ten moment?
 
Polskie studio Creepy Jar oficjalnie ogłosiło, że sprzedaż ich pierwszej gry przekroczyła rezultat 580 tysięcy sztuk, z czego 180 tysięcy sprzedało się w trakcie ostatniego tygodnia!
 
Produkcja w ciągu pierwszych dni mieściła się w samej czołówce bestsellerów platformy Steam, mierząc się jak równy z równym z największymi branżowymi hitami od wielkich wydawców (mowa tutaj chociażby o Mount & Blade II Bannerlord).
 
green-hell-steam-9420
 
Tytuł w dalszym ciągu znajduje się w TOP20, nawet pomimo zakończenia się okresu promocyjnej ceny. W tym czasie Green Hell przebiło swój dotychczasowy rekord, osiągając ponad 20 tysięcy graczy spędzających czas w grze w jednej chwili.
 
Po wprowadzeniu nowości rodzimy survival może się pochwalić liczbą niemalże 10 tysięcy opinii ze średnią na wysokim poziomie 84%, a prace nad rozgrywką nie zostały zakończone.
 
Za jakiś czas będziemy mogli w ramach kooperacji pobawić się trybem story wprowadzającym opowieść fabularną. To nie jedyna nowość, ponieważ w GH ma trafić także na konsola PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.
 
Zapomnieć nie możemy także o przygotowywanej wersji na gogle VR oraz zupełnie nowej grze w świecie science fiction z trybem współpracy dostępnym od dnia premiery. 
 
Green Hell ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One produkcja pojawi się w 2020 roku.
 
Creepy Jar S.A. to jedna z kilkunastu polskich firm na NewConnect.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: GREEN HELL,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama