dodano: 2022-06-23 11:00:01

GRID Legends z Destruction Derby i elektronicznymi samochodzikami, Cities Skylines z 12 milionami, Dragonflight w przedsprzedaży - Krótkie Info

GRID Legends z Destruction Derby i elektronicznymi samochodzikami, Cities Skylines z 12 milionami, Dragonflight w przedsprzedaży - Krótkie Info
13°
0

GRID Legends z Destruction Derby i elektronicznymi samochodzikami, Cities Skylines z 12 milionami, Dragonflight w przedsprzedaży. Więcej w Krótkie Info!

Oficjalnie w GRID Legends pojawiła się nowa aktualizacja Classic Car-Nage, wprowadzająca do rozgrywki szereg nowości, w tym destructrion derby, elektryczne samochodziki, cenne, prestiżowe pojazdy czy nowe aspekty fabularne.

Tryb Classic Car-Nage dostarcza fascynujące doświadczenie pełne destrukcji inspirowane demolition derby w uniwersum GRID Legends - mówi Steven Brand, Associate Creative Director w Codemasters. - Nowe trasy z licznymi nawrotami i rampami zapewniają mnóstwo okazji do stłuczek, a cele trybu fabularnego pozwalają graczom opracować osobiste strategie, aby przetrwać wydarzenia. Nie mogę się doczekać, kiedy dołączę do ludzi w sieci, aby wywołać niezłe zamieszanie! -

Po miesiącach współpracy z graczami z całego świata, jesteśmy zachwyceni, że nasz model TFZ-P1 zadebiutuje w słynnej i trzymającej w napięciu grze GRID Legends. Chcemy, aby ludzie mogli doświadczyć emocji związanych z prowadzeniem Forda, gdziekolwiek są i na jakiejkolwiek platformie grają. Mam nadzieję, że gracze na całym świecie będą zachwyceni naszą nową wyścigówką, a entuzjaści wyścigów, którzy pojawią się w Goodwood, będą mogli nawet prowadzić ją w grze, siedząc w prawdziwym samochodzie! - powiedział Boris Ferko, Design Manager w Ford of Europe.

 

Cities Skylines doczekało się osiągnięcia nowego poziomu sprzedaży, który wyniósł aż 12 milionów kopii! To wielki sukces Colossal Order oraz Paradox Interactive!

 

World of WarCraft Dragonflight doczekało się startu przedsprzedaży, przy okazji której zdecydowano się ponownie zapewnić, że premiera ma się odbyć jeszcze w 2022 roku.

Z wielką przyjemnością informujemy, że jeszcze w tym roku udostępnimy graczom nowy dodatek. Dragonflight to powrót do Azeroth, a wraz z nim zapewnienie wolności i możliwości eksploracji, z których słynie World of Warcraft - powiedziała producentka wykonawcza Holly Longdale. - To szansa na dokładne poznanie bogatej historii Smoczych Wysp i zanurzenie się w fantastyce będącej podstawą uniwersum Warcraft. -

 

Przeczytaj również: Backfirewall_, przygoda w smartfonie zadebiutuje na komputerach i konsolach jeszcze w tym roku

 

Bandai Namco Europe ogłosiło, że już od weekendu 2 - 3 lipca wystartują Mistrzostwa Polski w TEKKENA, które oficjalnie zakończą się prestiżowo podczas Finałów FGC Mistrzostw Polski bijatyk, zaplanowanych na termin 8-9 października 2022 roku, w trakcie targów PGA 2022.

 

Biance, eksperci od kryptowalut dalej inwestują w segment e-sportowy, nawiązując współpracę z organizacją Cyberwolves i ich zmaganiami w ramach Esport Tour 2022 Series #2.

Rzetelne monitorowanie rynku pozwala zauważyć, że gamerzy i fani e-sportu zaliczają się obecnie do najbardziej kluczowych grup docelowych dla rynku krypto. Wyjście naprzeciw ich potrzebom i wpasowanie się w trend to bardzo duża szansa dla nas - komentuje Katarzyna Wabik, Community & Marketing Manager Binance Poland. - W zeszłym roku chwaliliśmy współpracą z OG Esports, w ramach Binance NFT Marketplace. W kwietniu br. wsparliśmy, z kolei projekt Alpine Esport Championship. Teraz czas na działania w Polsce - w związku z tym właśnie zostaliśmy partnerem turnieju e-sportowego po raz pierwszy w kraju - dodaje.

Jesteśmy bardzo podekscytowani nadchodzącym turniejem. Oficjalne partnerstwo Binance to wielkie wyróżnienie dla tegorocznej edycji Esport Tour. W tej serii ponownie zobaczymy szereg najlepszych drużyn sceny esportowej, z Europy, ale także z innych zakątków świata. To właśnie teamy, znani zawodnicy i niesamowite emocje podczas rozgrywek gromadzą przed ekranami setki tysięcy widzów. Zdajemy sobie sprawę, że jest wśród nich wiele osób zainteresowanych kryptowalutami. Dzięki współpracy z Binance dotrzemy do nich z wartościowymi informacjami oraz usługami największej giełdy kryptowalut na świecie - komentuje Piotr Chojnowski, CEO Cyberwolves.

 

SEGA i Creative Assembly zdecydowały się ujawnić swoją nową strzelankę wieloplatformową HYENAS. W świecie miliarderów, nie brakuje okazji do zaciętej rywalizacji na Marsie i Ziemi.

Według nas kluczem do sukcesu dla nowoczesnych strzelanek jest zrozumienie tego, co ludzie chcą w nich zobaczyć i jakiego kierunku rozwoju oczekują. Wiemy, że mamy bardzo interesującą ofertę, a jednocześnie rozumiemy, że czeka nas nie lada wyzwanie – zauważa David Nicholson, producent wykonawczy. - Aby rzucić rękawicę największym tytułom w przemyśle, musimy od samego początku słuchać opinii graczy. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do wspólnej przygody. Dlatego też wraz z dzisiejszym ogłoszeniem rozpoczynamy pierwsze testy alfa. -

 

Zapoznaj się także z: The Cycle Frontier zalicza pełnoprawny debiut wraz z pierwszym sezonem gry!

 

Firegirl: Hack ‘n Splash Rescue DX oficjalnie zagościło na konsolach wczoraj, gdzie gracze mogą sprawdzić ceniony tytuł studia Dejima oraz Thunderful Publishing.

 

Project Wunderwaffe doczekał się zapowiedzi wersji Prolog, którą będziemy mogli sprawdzić już od lipca na Steamie (na komputerach osobistych).

 

House Party doczekało się ogłoszenia daty premiery wersji na komputery osobiste, dzięki czemu tytuł już 15 lipca bieżącego roku będzie dostępny w pełnej wersji.

 

Przeczytaj też:

 

Squad 3.0 doczekało się wprowadzenia szeregu nowości, obejmujących nowe grywalne strony, mapy oraz szereg pomniejszych nowinek oraz zmian.

 

Rune Factory 5 doczekało się zdradzenia daty premiery, którą został dzień 13 lipca bieżącego roku na komputery osobiste.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama