dodano: 2019-08-14 08:00:07

[Plotki] GTA 6 w dwóch miastach oraz trzech okresach czasowych?

Autor: AnoX
[Plotki] GTA 6 w dwóch miastach oraz trzech okresach czasowych?
33°
0

Do sieci trafiły zupełnie nowe pogłoski dotyczące GTA 6 i jego ewentualnego miejsca akcji oraz okresu fabularnego. Możemy się naprawdę zaskoczyć pomysłami.
 
Najnowsze pogłoski pochodzą z reditta, gdzie jeden z użytkowników pochwalił się znaleziskami z różnych formów poświęconych właśnie GTA. Jak się okazuje udało mu się potwierdzić, że zapewne akcja rozgrywać się będzie w dwóch miastach Vice City oraz Liberty City (miejscówka z GTA 3 i 4).
 
Sporo uwagi poświęcono także bohaterowi, którego pochodzenie związane by było z Ameryką oraz z jednym z państw hiszpańskojęzycznych, co byłoby szczególnie przydatne przy kolejnej kwestii. Ponoć jego główną (a potem i naszą) działalnością jest obrót narkotykami (mowa póki co jedynie o kokainie), stylizowany nieco na hitowy serial Narcos
 
Akcja miałaby być osadzona w latach 70. ubiegłego wieku, lecz ponoć to jedna z części fabuły, ponieważ kolejna miałaby się dziać już w 80. przy czym przejście byłoby spowodowane zawiązaniem i zakończeniem określonych wątków.
 
Ryjówka Przeznaczenia, zwiastun animacji opartej na komiksie
 
Natrafił on także na mniej sprawdzone i prawdopodobne kwestie: jedną z nich jest epilog, który miałby się dziać już w czasach obecnych, natomiast tryb wieloosobowy wciąż mocno związany byłby z wydarzeniami z lat 80. gdzie wraz ze znajomymi towarzyszylibyśmy protagoniście.
 
Pojawia się kwestia głównego antagonisty znanego jako Meksykanin (stylizowanego na Antona Chigurha z To nie jest kraj dla starych ludzi), pojawią się także elementy związane z FBI i ich działaniem (lub jego odpowiednika w tym świecie przedstawionym).
 
Na koniec chcielibyśmy przypomnieć, że są to plotki i mogą się one mocno różnić od tego co zobaczymy w pełnej wersji. Wystarczy sobie przypomnieć opowieści o fabule Red Dead Redemption 2, które prawie w niczym się nie pokryły....

źródło: gamerant.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama