dodano: 2020-08-12 07:00:01
PCXBOX

Halo Infinite NIE będzie tytułem premierowym dla Xbox Series X! Twórcy zdecydowali się przesunąć datę premiery na 2021 rok!

Autor: AnoX
Halo Infinite NIE będzie tytułem premierowym dla Xbox Series X! Twórcy zdecydowali się przesunąć datę premiery na 2021 rok!
11°
0

Halo Infinite doczekało się bardzo, bardzo słabego ogłoszenia dla fanów wyczekujących nowych przygód Master Chiefa. Gra ukaże się dopiero w 2021 roku.
 
Fani oczekujący na 343 Industries doczekali się najgorszego z możliwych ogłoszeń, otóż ostatecznie studio nie jest w stanie skończyć swojej gry w tym roku, a premiera ma się odbyć najwcześniej w 2021 roku.
 
Po nieudanym pokazie podczas Xbox Game Showcase 2020 nie można było liczyć na jakieś zaskakujące wieści, niemniej przesunięcie debiutu okazuje się dodatkowym ciosem, szczególnie dla Xbox Series X tracącego jedyny ekskluzywny tytuł na premierę.
 
W uzasadnieniu możemy przeczytać o wcześniejszych oraz aktualnych problemach, wobec których nie możliwe było zrealizowanie wcześniejszego planu.
 
 
Niemniej celem ma być zagwarantować jak najwyższej jakości, wobec czego dodatkowy czas być może pozwoli doszlifować także kilka dodatkowych elementów oraz efektów graficznych.
 
Microsoft doczekał się premierów, szczególnie z uwagi na to, że nie zamierza przekładać premiery Xbox Series X, który ma się na rynku pojawić w listopadzie 2020 roku.
 
 
Halo Infinite ukaże się w 2021 roku na Xbox One, Xbox Series X oraz komputerach osobistych.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama