dodano: 2020-01-14 18:00:01
PC

Hermiona Lumen is Only Human, przygodowa gra w świecie czarodziejów

Autor: agusia16
Hermiona Lumen is Only Human, przygodowa gra w świecie czarodziejów
0

Hermiona Lumen is Only Human, przygodowa gra niezależna studia bad chalk pragnie zabrać graczy platformy Steam do świata czarodziejów, ale nie tylko. 
 
Rysunkowy styl graficzny, magia, świat czarodziejów przeplatany światem zwykłych śmiertelników, wiele zadań do wykonania i elementy symulacyjne. To wszystko znajdziecie w niezależnej przygodówce studia bad chalk, zatytułowanej: Hermina Lumen is Only Human. Przygodówka oprócz słodkiej rysunkowej wersji i sporej ilości magii, przybliża graczom treści dotyczące złożoności życia w rodzinie, akceptacji, radości, smutku
 
Przygodówka Joyfess: Martin's Secret Recipe z wersją demonstracyjną
 
W grze wcielamy się w tytułową Hermionę, która musi sprostać niełatwemu zadaniu bycia czarownicą w świecie ludzi. Po wielu latach nieobecności, wraca do domu na pogrzeb swojego ojca. Tam dowiaduje się, że przeznaczenie i rodzina zgotowało jej bardziej złożone zadanie. Oto musi poskładać swoje życie na nowo, i wędrując między nocą, a dniem zgłębiać nie tylko życie czarownic, ale i zwykłych ludzi. 
 
Oprócz klasycznych łamigłówek, gracz wraz z Hermioną wniknie w jej rzeczywistość, próbując uwieść jednego z trzech kawalerów, których to dziewczę chce w sobie rozkochać. Poprzez wybory, jakich grający dokona, stanie się uczestnikiem jednego z wielu zakończeń.  
 
Hermiona Lumen is Only Human to także pewne elementy symulacyjne, w których nasza bohaterka i wcielający się w nią gracz, musi zajmować się ogrodnictwem, wypiekami, warzeniem eliksirów, ale przede wszystkim planowaniem pogrzebu ojca. 
 
Premiera gry nie została jak na razie określona. Gra zadebiutuje na Steam, w wersji na komputery osobiste PC. 
 
Karta gry na Steam

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama