dodano: 2019-07-30 06:05:04
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Hitman 3 powstaje w solidnym tempie? Tak stwierdziło IO Interactive

Autor: AnoX
Gra: Hitman 3
20°
0
Hitman 3 powstaje w solidnym tempie? Tak stwierdziło IO Interactive
IO Interactive w najnowszym materiale opublikowanym na kanale noclip wyjawili, że powstaje trzecia odsłona odświeżonego cyklu. Hitman 3 powstaje i będzie....
 
Najnowszy materiał koncentruje się na studiu, jego pracy, doświadczeniach oraz wydarzeniach, które wokół niego się niedawno działy. Jak się okazuje spośród informacji i wypowiedzi w trakcie wideo możemy usłyszeć, że toczone są prace nad mapami związanymi z Hitman, Hitman 2 oraz... Hitman 3.
 
Poza krótkimi informacjami niestety nie wiemy zbyt wiele na temat kolejnej odsłony, jednakże możemy się spodziewać, że ukaże się ona dopiero na przyszłą generację konsol obejmującą PlayStation 5, Project Scorpio oraz być może Google Stadia.
 
 
Trzecia odsłona ma być zwieńczeniem trylogii, a co za tym idzie będziemy mogli obserwować zwieńczenie rozpoczętych i pociągniętych dalej wątków, które składały się na ogólny szkielet fabularny spinający poszczególne zadania w różnych miejscach na świecie.
 
Zapomnieć nie można także o tym, że jakiś czas temu w sieci pojawiły się dość ogólnikowe informacje dotyczące rozpoczętych prac nad zupełnie nową marką. Zdecydowanie byłyb to logiczny ruch, ponieważ studio znane jest z Hitmana... i tylko z Hitmana. To zdecydowanie nie ułatwia im teraz zadania w kwestii znalezienia odpowiedniego wsparcia finansowego, podczas swojej samodzielnej działalności.
 
Hitman 3 nie ma jeszcze daty premiery. Gra będzie dostępna na PlayStation 5, Project Scarlett oraz być może Google Stadia.
 

źródło: noclip

Komentarze (0):
Reklama
Reklama