dodano: 2020-09-23 22:20:02
PC

Hot Wheels wjeżdża do World of Tanks Mercenaries! Co w ramach współpracy zaoferuje graczom Wargaming? Do kiedy potrwa wydarzenie?

Autor: AnoX
Hot Wheels wjeżdża do World of Tanks Mercenaries! Co  w ramach współpracy zaoferuje graczom Wargaming? Do kiedy potrwa wydarzenie?
24°
1

Wargaming ogłosił, że nawiązał współpracę z World of Tanks za sprawą którego możemy się delektować wielką dawką nowości w ramach marki How Wheels! 
 
Białoruski gigant branży gier wprowadza do swojego konsolowego wydania World of Tanks wprowadził drugi sezon, który do 7 września będzie stał pod znakiem marki Hot Wheels.
 
W ramach tej współpracy gra wzbogaci się o szereg elementów dekoracyjnych związanych właśnie z tę super znaną marką samochodzików skierowanych do dzieci i nastolatków.
  
Wielką porcję zawartości będzie można odblokować w ramach darmowej oraz płatnej przepustki sezonowej, stawiając przed graczami kilka poziomów do odblokowania, wraz z ich zawartością.
 
 
Głównymi nagrodami będą czołgi T-34-85m i Tiger Shark Spähpanzer Tank, choć nie brakuje w niższych segmentach wielu bardzo dobrych propozycji, takich jak: Trailblazer Spahpanzer Tank, the Rodger Dodger E 75 TS, Tiger Shark Spähpanzer oraz Bone Shaker™ TS-5, wszystkie utrzymane w wyjątkowe stylistyce.
 
Ponadto zadbano o szereg konkursów, które odbędą się w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych, z nagrodą główną w postaci prywatnego wydarzenia utrzymanego w klimacie World of Tanks x Het Wheels o wartości aż 10 tysięcy dolarów!
 
Nagrodę będzie można odebrać w ciągu 12 miesięcy, zatem warto intensywnie polepszać swoje umiejętności oraz przełożyć je na jak najwyższe wyniki.
 
World of Tanks dostępne jest na komputerach osobistych, tak jak wersja konsolowa World of Tanks Mercenaries oraz mobilna World of Tanks Blitz.
 
Więcej informacji o grach World of ... znajdziesz w tym miejscu.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-09-25 13:13:52

Ale ktos wymyslil hehe ale dzieciom jak najbardziej moze sie taki motyw podobac i jeszcze jakby mogli po swojemu np. malowac te czolgi to juz zupelnie ;)

Reklama
Reklama