dodano: 2022-07-05 23:00:01

IMMORTALITY, narracyjna przygodówka w klimacie grozy, kolejne dzieło twórcy Her Story

aktualności news IMMORTALITY, narracyjna przygodówka w klimacie grozy, kolejne dzieło twórcy Her Story
IMMORTALITY, narracyjna przygodówka w klimacie grozy, kolejne dzieło twórcy Her Story
0

IMMORTALITY, narracyjna przygodówka w klimacie grozy, kolejne dzieło Sama Barlowa, twórcy Her Story zadebiutuje już w tym miesiącu. O czym opowie?

Sam Barlow już pod koniec lipca odda w ręce graczy swój kolejny przygodowy projekt, który tym razem będzie horrorem. Gra nosi tytuł IMMORTALITY. 

Zapoznaj się także z: Zawodnik Liverpoolu Trent Alexander-Arnold otrzymał specjalną kartę Wspominkową w trybie FUT 22

IMMORTALITY to kolejne przygodowe dzieło od Sama Barlowa, który ma na swoim koncie dobrze przyjętą przygodową grę o tytule Her Story. Jego kolejna gra, w którą zagramy jeszcze w tym miesiącu, będzie zrealizowana w podobnym stylu, z aktorami, ale tym razem będzie wypełniona klimatem grozy. 

Gra tworzona jest wraz ze studiem Half Mermaid i opowiada historię aktorki i filmowca. Do tej pory Marissa Marcel miała zagrać w  u reżysera Alana Fischera w filmie będącym adaptacją głośnej gotyckiej powieści M. G. Lewisa "Mnich". Miała wystąpić także w thrillerze Johna Duricka, o tytule "Minsky". A także w kolejnym dreszczowcu "Two of Everything", opowiadającym o gwieździe i jej sobowtórze. Miała, ale nie wystąpiła, bowiem żaden jak do tej pory film z jej udziałem, nie został wydany. Mówi się, że wszystkie zostały zniszczone, albo zagubione. A najgorsze i najbardziej dziwne jest to, że Marissa zniknęła.

Przeczytaj również: The Chant, psychodeliczny horror na nowym zwiastunie prezentującym fabułę gry

Zadaniem gracza, w tym filmowym połączeniu przygodówki i symulatora, jest poznanie prawdy o zaginięciu aktorki. Potrzebne będzie wyczucie, spostrzegawczość i umiejętność łączenia faktów. Jak nowa gra Sama Barlowa się prezentuje, możecie zobaczyć w zaprezentowanym jej zwiastunie. 

Gra zmierza na Xbox Series SXbox Series X, komputery osobiste na Steam. Jej premiera przewidziana jest na 26 lipca 2022 roku.

Karta gry na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama