dodano: 2020-05-28 23:05:04
PC

Inkulinati ledwie trafiło na Kickstartera, a zbiórka już prawie przekroczyła próg podstawowy! Twórcy opublikowali nowy fragment rozgrywki oraz

Autor: AnoX
Inkulinati ledwie trafiło na Kickstartera, a zbiórka już prawie przekroczyła próg podstawowy! Twórcy opublikowali nowy fragment rozgrywki oraz
33°
1

Inkulinati ledwie trafiło na Kickstartera, a już niemalże zebrało podstawową kwotę. Twórcy przedstawili nowy fragment rozgrywki z nietypowej strategii.
 
Polskie studio Yaza Games na przestrzeni wielu miesięcy znacząco zbliżyło się do premiery swojej produkcji, o której mieliśmy przyjemność Wam wspomnieć jeszcze w grudniu 2018 roku.
 
Strategia turowa wiosną przyszłego roku ma zaoferować nam okazję do zmierzenia się z innymi średniowiecznymi przedstawicielami, którzy na kartach ksiąg będą się ze sobą mierzyć.
 
Rycerze, mnisi, skrybowie oraz wielu innych stanie do rywalizacji zarówno w kampanii dla pojedynczego gracza jak również w modelu hot-seat, w którym ze ślimakami, osłami czy królikami posłużą za dzielnych wojowników.
 
Zapowiedź Marvel's Avengers War Table, czyli jak Square Enix przygotowuje się na zaprezentowanie graczom gry. Outriders prekursorem na nowych wodach?
 
Produkcja ma do siebie nie tylko sporo uroku oraz dystans, ale także oferuje sporo ciekawych umiejętności graczy, zmieniające się warunki oraz mechaniki, których zwieńczeniem zostanie trąbka dmąca... w specyficzny sposób.
 
Warszawska ekipa szykuje dla nas sporo wyzwań, zadań oraz wyzwań, które bez wątpienia zapadną nam w pamięć, podobnie jak tryb wieloosobowy czy też niespodzianek, które znajdziemy w pełnej wersji.
 
Inkulinati ma się ukazać wiosną 2021 roku na komputerach osobistych.
 
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Inkulinati,
Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-05-29 09:41:42

Dziwne to troche ale jak widac maja wziecie tego typu historie choc ciekaw jestem statystycznie kto na to tak bardzo idzie ;)

Reklama
Reklama