dodano: 2018-12-08 22:05:02
PC

Iris.Fall miało wczoraj premierę na komputerach osobistych

Autor: AnoX
Iris.Fall miało wczoraj premierę na komputerach osobistych
11°
0

Iris.Fall wczoraj oficjalnie miało premierę na komputerach osobistych za pośrednictwem platformy Steam. Co może zaoferować nam ta przygodówka?
 
O interesującym Iris.Fall informowaliśmy Was już kilka razy na swoich łamach za sprawą Agaty, w związku z czym nie mogło zabraknąć także wpisu o premierze tego tytułu. Od piątku możemy go nabyć i sprawdzić co dla nas przygotował Zodiac Interactive i NEXT Studio. 
 
Ta przygodówka łączy środowisko 2D i 3D, tworząc przy okazji wyjątkowe doświadczenie. Dzisiaj na komputerach osobistych przez Steam za 12,49 euro z dodatkową zniżką 20% która będzie trwać aż do 20 grudnia 2018 roku.
 
W Iris.Fall wcielimy się w młodą dziewczynę o imieniu Iris, która odkrywa zrujnowany teatr prowadzony przez tajemniczego czarnego kota. Po drodze odkrywa zdolność podróżowania między dwoma światami. Ta umiejętność pozwoli nam poznać wiele miejsc i rozwikłać sporo zagadek, które muszą sprawdzić naszą wiedzę i spostrzegawczość. 
 
Największe zalety Iris.Fall:
 
  • Unikalny styl monochromatyczny - Wizualna warstwa wykorzystuje czarno-biały styl, w którym "myk" polegający na przechodzeniu pomiędzy światłem a cieniem, aby stworzyć wyjątkowe doświadczenie, zarówno jeżeli chodzi o rozgrywkę jak i wizualne.
  • Łączenie rozgrywki z systemem "światła i cienia" - Koncepcja "światła i cienia" biegnie przez cały projekt sztuki, historii i puzzli. Zmieniając światło i cień, gracze mogą przejść pomiędzy dwiema rzeczywistościami, doświadczając unikalnego przeplotu czerni i bieli, światła i cienia, 2D i 3D.
  • Wciągająca opowieść - Zanurz się w interesującej i nietypowej fabule, która prowadzi niespotykaną i trzymającą w napięciu atmosferę świata przedstawionego i opowieści. Postęp w grze wydaje się bardziej podobny do duchowej eksploracji gracza.
 
Iris.Fall zaliczyło premierę 7 grudnia 2018 roku.
 
Karta na Steam
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama