dodano: 2018-07-27 10:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Irony Curtain: From Matryoshka with Love Artifex Mundi zapowiedziana

Autor: agusia16
Irony Curtain: From Matryoshka with Love Artifex Mundi zapowiedziana
14°
1

Irony Curtain: From Matryoshka with Love, prześmiewcza, wykonana w rysunkowym stylu graficznym, klasyczna przygodówka od katowickiego studia  Artifex Mundi oficjalna została zapowiedziana.
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love, jest kolejną po emocjonalnym i melancholijnym My Brother Rabbit przygodówką point & click, w której twórcy postawili na slapstickowy humor ośmieszający komunistyczny reżim. Zapowiedź i praca nad produkcją klasycznego przygodowego tytułu przez studio zajmujące się do tej pory jedynie grami łączącymi przygodówką z hidden object, jest konsekwencją wprowadzenie w życie międzynarodowej inicjatywy nazwanej Am Lab czyli Analityczno-mobilnym Laboratorium, w której deweloper zadeklarował się powiększyć swoje portfolio o gry innego gatunku.
 
Dzięki temu na rynek produkcji wideo trafią dwa klasyczne "wskaż i kliknij", a ten, o którym tu czytacie, przeniesie graczy w sam środek komunistycznego reżimu. Wcielimy się w młodego, zachodniego dziennikarza, który po raz pierwszy trafił za żelazną kurtynę, do miejsca, w którym na dobre rozgościł się totalitarny ustrój polityczny, by tam poznać dziwaczne sekrety Matryoshki.
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love zaoferuje graczom niezwykle kolorową grafikę - 22 ręcznie malowanych lokacji, historię z nieprzewidywalnymi zwrotami akcji, 170 czarnorynkowych przedmiotów, 1,951 dowcipów i wiele innych elementów, o czym możecie przekonać się na oficjalnej stronie produkcji, czy też na karcie gry, czytając pierwszy, jakże satyryczny, komunistyczny postulat. W grze znajdziemy takich aż dziewięć.  
 
Nowy projekt Artifex Mundi zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w 2019 roku, oczywiście w języku polskim. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry

Karta gry na Steam


Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-07-27 11:32:11

Zawsze uważam, że postapokaliptyczne klimaty i rosyjskie są w cenie bardzo.

Reklama
Reklama