dodano: 2019-06-20 18:05:04
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Irony Curtain: From Matryoshka with Love w czerwcu na konsolach

Autor: agusia16
Irony Curtain: From Matryoshka with Love w czerwcu na konsolach
10°
0

Za tydzień na konsolach zadebiutuje przygodówka point & click katowickiego studia Artifex Mundi, zatytułowana: Irony Curtain: From Matryoshka with Love.
 
Wczoraj studio Artifex Mundi poinformowało o dacie premiery swojej najnowszej, pierwszej klasycznej produkcji "wskaż i kliknij", Irony Curtain: From Matryoshka with Love, na trzy najważniejsze konsole. Gra, która z początku zadebiutowała tylko w wersji na komputery osobiste PC, na Steam oraz GOG.com, której recenzję i poradnik mieliśmy przyjemność dla Was stworzyć, teraz zadebiutuje także na innych platformach.
 
Debiut na konsolach będzie następował cyklicznie w ciągu zbliżającego się nowego tygodnia czerwca. I tak, 25 czerwca gra pojawi się na konsolach PlayStation 4, 27 czerwca na Nintendo Switch, zaś 28 czerwca na konsolach Xbox One. Wraz z ogłoszeniem daty premiery tej świetnej przygodówki na wspomnianych platformach, deweloper przygotował nowy filmowy zwiastun prezentujący cytaty z recenzji wersji na PC & GOG, będące jednocześnie zapowiedzią konsolowych premier.
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love - poradnik, solucja
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love to pełna ironicznego i prześmiewczego humoru, wypełniona odniesieniami i nawiązaniami, wykonana w rysunkowym stylu graficznym, klasyczna przygodówkach. Snuje ona opowieść o miłośniku komunizmu i Wodza państwa zwanego Matryoshka. Evan Kovolsky zrządzeniem losu, ale nie tylko, pewnego dnia trafia do Matryoshki poznając smutną prawdę zarówno o ustroju, który tak cenił, jak i o przywódcy narodu. 
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love dostępna jest w wersji na PC - Steam oraz GOG.com, a niebawem także na PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama