dodano: 2020-05-07 17:40:01

IX - The Medium to zupełnie nowa gra krakowskiego Bloober Team! Oto zapowiedź tytuły na nową generację!

Autor: AnoX
Gra: The Medium
IX - The Medium to zupełnie nowa gra krakowskiego Bloober Team! Oto zapowiedź tytuły na nową generację!
13°
0

The Medium to zupełnie nowa gra polskiego studia Bloober Team, które ponownie szykuje dla nas horror osadzony w alternatywnej rzeczywistości Polski!
 
Najnowszy horror zabierze nas do Krakowa, gdzie czekać na nas będzie psychologiczny horror wypełniony dramatem, łamaniem się graniczy jawy oraz snu oraz poszukiwaniem....
 
Wizualnie propozycja zapowiada się wręcz wyśmienicie, a Kraków po prostu błyszczy w warunkach, których jeszcze nie było nam dane ujrzeć.
 
Niewspomniana i zaburzenia jaźni kształtować będą rzeczywistość, którą będziemy przemierzać jako tytułowym medium. Nasz bohater nie będzie dobrym gościem, jednakże jego działania będą wpływać także na niego.
 
Graficznie Medium zapowiada się wyraźnie lepiej niż poprzednie tytuły studia, jednakże być może Observer Sysetm Redux jeszcze nas zaskoczy!
 
Akira Yamaoka współpracuje z Bloober Team nad grą, gdzie wraz z Arkadiuszem Reikowskim będą się starali stworzyć coś wyjątkowego, przypominającego nieco serię Silent Hill.
 
Marry Ann dostrzega dwie rzeczywistości, które nakładają się jej, kreując ją przy okazji do tajemniczego hotelu, gdzie mogą się kryć odpowiedzi na pytania.
 
Nie zabraknie świata dusz, gdzie dostrzeżemy wiele mroku i bólu, lecz to także tam znajdziemy pomoc w znalezieniu wskazówek dla śledztwa.
 
The Medium zmierza na konsolę Xbox Series X, gra ukaże się w końcówce 2020 roku, także na komputerach osobistych.
 
 
Bloober Team S.A. notowane jest na parkietach NewConnect.
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama