dodano: 2020-11-21 07:00:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Jak prezentuje się Nuketown w Call of Duty Black Ops Cold War? Oj, klasyczna, uwielbiana mapa zaskakuje!

Autor: AnoX
Gra: Call of Duty Black Ops Cold War
Tagi: nuketown,Nuketown cod,Nuketown call of duty black ops cold war,Nuketown cold war,cold war,activison,cold war Nuketown,Nuketown 84,84 Nuketown,Nuketown cod bo cold war,jak prezentuje się Nuketown,jak prezentuje się Nuketown w cold war,jak wygląda Nuketown 84,jak prezentuje się Nuketown 84
Jak prezentuje się Nuketown w Call of Duty Black Ops Cold War? Oj, klasyczna, uwielbiana mapa zaskakuje!
21°
0

Nuketown to uwielbiana mapa w serii Call of Duty, która tym razem pojawia się w Call of Duty Black Ops Cold War, stawiająca na odważny pomysł.
 
Activision wraz ze swoimi studiami opublikowały nowy materiał wideo związany z Call of Duty Black Ops Cold War, ukazując widzom jedną z nowości, niezwykle z resztą popularną.
 
Zapoznaj się także zBreakthrough to kolejne rozszerzenie zmierzające do karcianki KARDS! Co tym razem wprowadzają twórcy z Islandii? 
 
Tak, deweloperzy po raz kolejny zaprezentowali nam mapę Nuketown, która pojawi się i w tej części, stawiając tym razem na mocno destrukcyjnej wersji, mocno osadzonej na kulturze hipisowskiej.
 
Zatem otrzymujemy tak naprawdę mocno zniszczone miejsce gdzieś na uboczu, gdzie nie brakuje graffiti, charakterystycznych symboli, sporej dawki prowizorki oraz ogólnego brudu i zaniedbania.
 
W wersji z 84. roku nie brakuje jednak wielu kolorowych rysunków, szalonych pomysłów oraz okazji do zaciętej rywalizacji, z której słynnie właśnie Nuketown.
 
Call of Duty Black Ops Cold War ukazało się 13 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra zagości także pod koniec 2020 roku na Xbox Series X, Xbox Series S oraz PlayStation 5.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama